Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
ok. 90 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1-2

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

AQUAFILLING BODYLINE

Żel zamiast implantów - naturalnie powiększone piersi i uniesione pośladki. 

Pod tajemniczą nazwą Aquafilling bodyline kryje się żel hydrofilowy, który w 98% składa się z soli fizjologicznej. Pozostałe 2% to poliamid,  który wiąże sól fizjologiczną i sprawia, że preparat wstrzyknięty do tkanki miękkiej, naturalnie wypełnia, konturuje oraz modeluje ciało.

Prosty skład sprawia, że Aquafilling bodyline jest bezpieczny dla organizmu, a substancja wypełniająca oraz granice jej występowania są niewyczuwalne. Sam zabieg jest też o wiele mniej inwazyjny, niż w przypadku implantów.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

  • Powiększenie piersi
  • Poprawa kształtu piersi
  • Asymetria piersi
  • Asymetria pośladków
  • Poprawa wielkości pośladków
  • Modelowanie kształtu pośladków
  • Płaskie pośladki
  • Defekty piersi i pośladków

PRZEBIEG
ZABIEGU

Zabieg polega na wstrzyknięciu za pomocą igły lub kaniuli preparatu Aquafilling bodyline do tkanek miękkich. Następnie lekarz, poprzez rozmasowanie żelu, modeluje część ciała poddaną zabiegowi, nadając jej oczekiwany kształt.

Zabieg jest małoinwazyjny. Najpierw znieczulona zostaje skóra w miejscu wkłucia. Później ból uśmierza substancja znieczulająca, zawarta w preparacie Aquafilling bodyline.

Podczas jednego zabiegu wstrzykuje się maksymalnie 150 ml preparatu. Jeśli efekt powiększenia nie jest wystarczający, zabieg można powtórzyć po 3 miesiącach.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu wrócisz do domu, a już po 24h będziesz mogła wykonywać codzienne czynności. Przez kolejne 3-4 tygodnie zalecane jest noszenie bielizny modelującej oraz wykonywanie delikatnego masażu okolic poddanych wypełnieniu. Przez pierwszy miesiąc od zabiegu będziesz musiała unikać ucisku oraz ćwiczeń powodujących napięcie mięśni partii ciała, które zostały poddane zabiegowi. Ponadto będziesz musiała zrezygnować z sauny i solarium.

EFEKT
ZABIEGU

Uniesione, naturalnie powiększone i zaokrąglone piersi oraz pośladki.

Pierwsze rezultaty widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Potrzeba około 7 dni, aby zniknęły wszelkie obrzęki oraz wchłonął się roztwór znieczulający. Po tym czasie widoczny będzie także efekt końcowy zabiegu.

Efekt Aquafilling bodyline jest długotrwały – utrzymuje się przez co najmniej 5 lat. Po tym czasie można wykonać ponownie zabieg.

KOSZT
ZABIEGU

Piersi / pośladki 200 ml 12 000 zł
Piersi / pośladki 300 ml 15 000 zł
Piersi / pośladki 400 ml 18 000 zł

 

 

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /