Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

DR N. MED.

MARTYNA
ZBICIAK-NYLEC

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w trakcie specjalizacji z dermatologii. W 2018 roku obroniła tytuł doktora nauk medycznych. Jest autorką lub współautorką wielu artykułów naukowych z zakresu dermatologii, które zostały opublikowane w recenzowanych czasopismach medycznych zarówno polskich jak i międzynarodowych.

Zawodowo związana z  Kliniką Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie współpracuje z wybitnymi autorytetami w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Ukończyła szkolenie trichologiczne TCE (Trichology Clinical Education) oraz kursy z zakresu trichoskopii, uzyskując uprawnienia Trichologa Medycznego.

Dr Zbiciak-Nylec jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

 

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

SPECJALISTA
RADZI

Medycyna nie jest nauką ścisłą… jest sztuką. Zakochałam się w niej ponad 10 lat temu i każdego dnia jestem zafascynowana możliwościami jakie niesie ze sobą współczesna nauka. Zastosowanie wielu dostępnych metod terapeutycznych pozwala na skuteczną walkę z upływem czasu, kompleksami, a także z niedoskonałościami skóry powstałymi pod wpływem chorób dermatologicznych. Zapraszam do Kliniki SayWOW, a uwierzycie Państwo w możliwości jakie niesie za sobą współczesna dermatologia. Jestem zdania, że szkoda życia na kompleksy, zamartwianie się pojawiającymi się problemami skóry. Na prawdę można z tym skutecznie walczyć i cieszyć się piękną skórą.