/ USUWANIE BLIZN I ROZSTĘPÓW

/ USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

/ USUWANIE PRZEBARWIEŃ

/ USUWANIE NACZYNEK

/ EPILACJA LASEROWA

/ FOTOODMŁADZANIE

/ USUWANIE TATUAŻU

/ LASEROWY LIFTING

-50%
ZABIEGI LASEROWE

wybierz zabieg laserowy dla siebie i pozbądź się niedoskonałości skóry

Sezon na lasery już otwarty!

Jesień to najlepszy czas na wykonanie zabiegów laserowych. Skóra o tej porze roku nie jest narażona na ostre promienie słońca i ciepło. Znika także letnia opalenizna, która jest przeciwwskazaniem do wielu zabiegów.

Chcesz pozbyć się niedoskonałości i przywrócić skórze blask? Dzięki niezwykłej mocy lasera pozbędziesz się oznak starzenia, przebarwień, niechcianego owłosienia, a także pajączków, blizn i trądziku.

TYLKO TERAZ zabiegi laserowe, hit ostatnich lat w medycynie estetycznej, ZA POŁOWĘ CENY!

CLEARLIFT

Nieinwazyjny lifting, stworzony z myślą o delikatnych okolicach oczu, ust oraz szyi i dekoltu. Laser Alma Harmony ClearLift zapewnia solidną przebudowę skóry oraz eliminuje niedoskonałości i oznaki upływającego czasu. W efekcie zmarszczki zostają wygładzone, a skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i rozświetlona.

Dowiedz się więcej o zabiegu >>

FOTOODMŁADZANIE

Zabieg przy użyciu lasera Alma Harmony Pro iPixel oraz lasera frakcyjnego eCO2 pozwala na dogłębną odbudowę skóry i redukcję oznak starzenia. W efekcie twarz odzyskuje młody, zdrowy wygląd. Poprawia się kontur twarzy, znikają niedoskonałości skóry, a zmarszczki zostają wygładzone.

Dowiedz się więcej o zabiegu >>

USUWANIE BLIZN I ROZSTĘPÓW

Usuwanie blizn i rozstępów przy pomocy lasera frakcyjnego eCO2 oraz Alma Harmony Pro iPixel to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji blizn o różnym pochodzeniu. Efektem zabiegu jest spłycenie i wygładzenie blizn głębokich oraz poprawa wyglądu, napięcia i kolorytu skóry.

Dowiedz się więcej o zabiegu >>

USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Laser Alma Harmony Pro Dye-VL to skuteczna metoda walki z przebarwieniami. Polecana jest szczególnie w przypadku głębokich i trudnych do usunięcia, innymi metodami, przebarwień.Bezpośrednio po zabiegu przebarwienia ciemnieją, a po około 2 tygodniach całkowicie zanikają.

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Laser CO2 to małoinwazyjna metoda usuwania zmian skórnych. Zabieg jest bezkrwawy i bezpieczny. W efekcie zmiany skórne znikają całkowicie, nie pozostawiając śladów i blizn.

Dowiedz się więcej o zabiegu >>

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?