/ CZAS ZABIEGU
10-30 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1-3

/ WYKONUJE
lekarz/kosmetolog

/ ZNIECZULENIE
brak

USUWANIE
PRZEBARWIEŃ

Laseroterapia – skuteczna metoda walki z przebarwieniami.

Laseroterapia jest obecnie najskuteczniejszą metodą walki z przebarwieniami. Laserowe usuwanie przebarwień polecane jest szczególnie w przypadku głębokich i trudnych do usunięcia, innymi metodami, przebarwień.

Przebarwienia, czyli zaburzenia barwnikowe, powstają na skutek nadmiernej produkcji melaniny i jej nierównomiernego rozkładu w naskórku lub skórze właściwej. Najczęściej pojawiają się w wyniku ekspozycji skóry na promieniowanie UV oraz w przebiegu zamian hormonalnych.

W Say WOW! usuwanie przebarwień laserem jest proste, bezpieczne i skuteczne, ponieważ wykorzystujemy najnowszej generacji laser Alma Harmony Pro Dye-VL. Urządzenie to emituje fale pulsacyjne o długości 500-600 nm oraz wykorzystuje siłę trzech filtrów. Dzięki temu strumień światła skoncentrowany zostaje tylko w jednym zakresie. Selektywne działanie, wysoka energia impulsu oraz krótki czas ekspozycji gwarantuje wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI!

  ALMA HARMONY DYE-VL

  Wypełnij formularz i skorzystaj z zabiegu!
  Katowice  ZOBACZ EFEKTY

  WSKAZANIA
  DO ZABIEGU

  Laserowe usuwanie przebarwień doskonale sprawdza się w przypadku takich problemów estetycznych, jak:

  • Przebarwienia posłoneczne
  • Plamy starcze
  • Przebarwienia pozapalne
  • Piegi
  • Melasma (ostuda)
  • Plamy café au lait

  PRZEBIEG
  ZABIEGU

  Podczas usuwania przebarwień laserem w pierwszej kolejności specjalista dobierze odpowiednie parametry i moc lasera. Następnie obszar poddany zabiegowi zostanie dokładnie oczyszczony oraz pokryty cienką warstwą żelu.

  Po przyłożeniu głowicy do skóry oddawane są strzały, pod wpływem których światło lasera przenika w głąb skóry. Wiązka lasera absorbowana jest przez chromofor w postaci melaniny zawartej w zmianie barwnikowej. Pod wpływem temperatury komórki barwnikowe ulegają uszkodzeniu. Następnie w wyniku fizjologicznych procesów organizm pozbywa się ich.

  Głowica lasera wyposażona jest w system chłodzenia kontaktowego, który chroni naskórek i niweluje dyskomfort podczas zabiegu. Laserowe usuwanie przebarwień jest zatem praktycznie bezbolesne i nie wymaga znieczulenia.

  Usuwanie przebarwień laserem wymaga jednak stosowania się do kilu prostych zaleceń Przede wszystkim przez co najmniej miesiąc po zabiegu należy bezwzględnie unikać opalania oraz stosować kremy z filtrem SPF +50.

  EFEKT
  ZABIEGU

  Bezpośrednio po zabiegu przebarwienia ciemnieją, a po około 2 tygodniach całkowicie zanikają.

  W zależności od wielkości i głębokości zmiany, niekiedy konieczne jest powtórzenie zabiegu laserowego usuwania przebarwień.

  KOSZT
  ZABIEGU

  Twarz 700 zł
  Pakiet 3 zabiegów na twarz 1 500 zł
  Szyja 300 zł
  Dekolt 400 zł
  Twarz + szyja + dekolt 1 000 zł
  Grzbiety dłoni 350 zł

  *Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
  ** Cena zabiegu ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą w zależności od obszaru i miejsca.

  Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

  Gdzie chcesz się umówić?