Płaskie pośladki

Jędrne, kształtne i zaokrąglone pośladki to marzenie każdej kobiety. Doskonałą alternatywą dla inwazyjnej operacji powiększania pośladków implantami jest autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej tzw. lipotransfer oraz nieinwazyjny system do rzeźbienia i budowy mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu pośladków – BTL EMSCULPT.

Zabiegi płaskie pośladki Katowice, Warszawa

Płaskim pośladkom mówimy: NIE!
Płaskie, pozbawione jędrności pośladki to kompleks wielu kobiet. Jeśli Ty także jesteś niezadowolona z ich wyglądu, jeśli marzysz o jędrnej, zgrabnej pupie, my wiemy, jak to marzenie spełnić. Wcale nie musisz poddawać się skomplikowanym operacjom i wszczepiać implantów. Specjaliści pracujący w klinice Say WOW zaproponują Ci dużo mniej inwazyjne i równie skuteczne rozwiązania, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Jakie zabiegi na płaskie pośladki?
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mogą sprawić, że Twoje pośladki staną się jędrne i bardziej wydatne. Efekt ten uzyskasz dzięki Lipotransferowi, czyli autologicznemu przeszczepowi tkanki tłuszczowej, pobranej z innej części ciała, np. ud lub brzucha. Jest skuteczna i w pełni bezpieczna metoda zabiegowa pozwalająca wymodelować ciało. Autologicznym tłuszczem możesz nie tylko powiększyć pośladki, ale również piersi, usta czy wygładzić zmarszczki. Prawdziwą rewolucję w zakresie modelowania ciała wywołało urządzenie BTL EMSCULPT. Tak jak podczas tradycyjnego treningu pobudza ono mięśnie do pracy, jednak kurczą się one znacznie intensywniej 30-minutowa sesja EMSCULPT daje efekt porównywalny do 20 000 brzuszków lub przysiadów. A to wszystko za sprawą zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności – HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic).

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?