Nadmierne owłosienie

Gładkie ciało na co dzień, bez podrażnień i wrastających włosków to marzenie każdej kobiety i niejednego mężczyzny. Taki efekt uzyskasz wykonując depilację woskiem albo trwałą epilację laserem Alma Harmony Pro-SHR.

Zabiegi na nadmierne owłosienie Katowice, Warszawa

Jak pozbyć się nadmiernego owłosienia
Usuwanie owłosienia z nóg, pach czy okolic bikini przy pomocy zwykłej maszynki bywa kłopotliwe. Goląc się w ten sposób, łatwo o skaleczenie i podrażnienie skóry. Ponadto usunięte włoski mają tendencję do wrastania. Jeśli więc marzysz o gładkiej skórze nóg, pach czy okolic bikini bez konieczności ciągłego sięgania po maszynkę, zapraszamy do kliniki medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW! na profesjonalne zabiegi laserowe.

Nadmierne owłosienie – w Say WOW! wiemy, jak się go pozbyć!
Jest wiele sprawdzonych metod pozbywania się zbędnego owłosienia z różnych części ciała. Błyskawiczny efekt gładkiej skóry otrzymamy m.in. dzięki depilacji woskiem. Wosk wyrywa włosy wraz z cebulką, przez co te, które później odrastają są słabsze i mniej widoczne. Uczucie gładkiej skóry utrzymuje się też dość długo, bo aż do 5 tygodni. Ponadto woskiem możemy wydepilować sobie praktycznie wszystko – nogi, pachy, ręce, a nawet wąsik. Bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o depilację, jest także Splendor X. To jedyny laser oparty na technologii Blend X™, czyli systemie o niespotykanej dotąd mocy, szybkości i unikalnym zasięgu. Splendor X nie tylko trwale pozbywa się nadmiernego owłosienia, ale również niektórych zmian skórnych. Innym urządzeniem służącym do usuwania owłosienia z różnych części ciała jest laser Alma Harmony PRO-SHR. Urządzenie to skupia wytworzoną energię oraz ciepło bezpośrednio w mieszkach włosowych. Te pod ich wpływem obumierają, jednak tkanki znajdujące się w okolicy pozostają nienaruszone.

 

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?