Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
30-60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
4-6

/ WYKONUJE
kosmetolog/lekarz

/ ZNIECZULENIE
brak

blank

TERMOLIFTING NIR

blank
nieinwazyjny i szybki sposób na odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Termolifting NIR to nieinwazyjny zabieg, pozwalający na wyraźne odmłodzenie twarzy, szyi i dekoltu bez sięgania po metody chirurgiczne. Laserowy lifting NIR spowalnia procesy starzenia się skóry, eliminuje niedoskonałości, ujędrnia i przywraca skórze młodzieńczy wygląd.

Głowica Alma Harmony PRO NIR (ang. near infrared) wykorzystuje technologię światła podczerwonego. Odpowiednio dobrana długość fali dociera do głębokich warstw skóry, podgrzewając tkanki do temperatury 40-45 stopni Celsjusza. Ten swoisty termolifting powoduje skrócenie włókien kolagenowych oraz stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra zagęszcza się, zwiększa się jej elastyczność i napięcie.

TYLKO TERAZ!
Seria 3 zabiegów na twarz za 1350zł zamiast 1800zł

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI!

blank

  TERMOLIFTING NIR W SPECJALNEJ CENIE

  Wypełnij formularz, aby skorzystać z zabiegu w specjalnej cenie!

  TYLKO TERAZ
  Seria 3 zabiegów za 1350zł zamiast 1800zł (twarz)
  Katowice  ZOBACZ EFEKTY

  blank

  WYBIERZ ZABIEG
  I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

  / 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

  WSKAZANIA
  DO ZABIEGU

  blank
  • Zmarszczki i bruzdy
  • Fotostarzenie skóry
  • Wiotkość skóry w okolicy twarzy, szyi i dekoltu
  • Utrata owalu twarzy
  • Opadające policzki
  • Opadające powieki
  • Profilaktyka przeciwstarzeniowa skóry w wieku 25-35 lat

  PRZEBIEG
  ZABIEGU

  blank

  Termolifting NIR jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny. Dawka promieniowania ustalana jest w taki sposób, aby Pacjent nie odczuwał dyskomfortu, a zastosowany system chłodzący zabezpiecza skórę przed poparzeniem.

  W pierwszej kolejności obszar zabiegowy zostaje dokładnie oczyszczony oraz pokryty cienką warstwą żelu zabezpieczającego. Zabieg termoliftingu jest bezbolesny, zatem nie wymaga użycia znieczulenia.

  Następnie specjalista przykłada głowicę Alma Harmony PRO NIR do skóry i przesuwa ją wzdłuż obszaru, który ma zostać odmłodzony i ujędrniony. W tym czasie wiązka światła z zakresu bliskiej podczerwieni, dociera do głębokich warstw skóry, bez naruszenia zewnętrznych jej warstw. Pod wpływem temperatury dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów.

  Termolifting NIR to tzw. zabieg bankietowy – bezpośrednio po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności. Lekki obrzęk i zaczerwienienie, które mogą pojawić się zaraz po zabiegu, znikają w ciągu kilku godzin.

  EFEKT
  ZABIEGU

  blank

  Termolifting NIR zagęszcza, napina i uelastycznia skórę. Widoczny jest także wyraźny efekt odmłodzenia – skóra przestaje opadać, podnosi się owal twarzy, a zmarszczki i inne niedoskonałości zostają spłycone lub zupełnie zniwelowane.

  Pierwsze rezultaty w postaci ujędrnienia i rozświetlenia skóry widoczne są zaraz po zabiegu. Na ostateczny efekt termoliftingu trzeba jednak zaczekać około 3-6 miesięcy. Tyle czasu potrzeba, aby wytworzyły się nowe włókna kolagenowe.

  Zaleca się wykonanie serii od 4 do 6 zabiegów. Odstęp pomiędzy pierwszym i drugim zabiegiem powinien wynosić 2 tygodnie, pomiędzy dwoma kolejnymi 3 tygodnie, a ostatnie 2 zabiegi powinny się odbyć po upływie 8 tygodni. Tak przeprowadzona procedura oraz stosowanie się do zaleceń pielęgnacyjnych pozwala cieszyć się spektakularnymi rezultatami nawet 1,5 roku.

   

  KOSZT
  ZABIEGU

  blank
  TERMOLIFTING ALMA HARMONY PRO NIR
  Twarz  od 600 zł*
  Szyja od 500 zł*
  Dekolt od 600 zł*
  Twarz + szyja + dekolt 1 400 zł 1 700 zł
  Pakiet 3 zabiegów na twarz 1 350zł 1 800 zł

  * Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.

  WYBIERZ ZABIEG
  I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

  / 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /