Przebarwienia

Ciemne plamy, umiejscowione na twarzy, dłoniach czy dekolcie wyglądają nieestetycznie i dodają lat. Na szczęście medycyna estetyczna doskonale radzi sobie z różnego rodzaju przebarwieniami, nawet trudnymi i głębokimi. Do najskuteczniejszych zabiegów na przebarwienia zalicza się: laseroterapię, Dermapen 4.0, mezoterapię igłową, Angel System HD-PRP, terapię kolagenową oraz peelingi medyczne.

Usuwanie przebarwień Katowice, Warszawa

Przebarwienia – trwałe usuwanie przebarwień w klinice Say WOW!
Przebarwienia skórne to efekt nierównomiernego rozłożenia się nadmiaru melaniny w naskórku lub skórze właściwej. Nadmierna produkcja pigmentu to nic innego, jak mechanizm obronny naszego organizmu przed działaniem szkodliwego promieniowania UV. Dlatego na przebarwienia skórne najbardziej narzekają osoby lubiące zażywać kąpieli słonecznych. Ponieważ nie wyglądają ładnie, mogą wprawiać w kompleksy. Jeśli Twoją skórę także pokrywają nieestetyczne, brązowe plamki i najchętniej pozbyłabyś się ich raz na zawsze, eksperci kliniki medycyny estetycznej Say WOW! wiedzą jak Ci pomóc!

Sposoby na przebarwienia skórne
Specjaliści Say WOW! mają do dyspozycji cały wachlarz możliwości w zakresie usuwania przebarwień. Zabiegiem pozwalającym skutecznie pozbyć się ciemnych plam z powierzchni skóry są m.in. peelingi medyczne. Jak wiadomo, regularne złuszczanie naskórka to najprostsza droga do pięknej i zdrowej skóry. W ten sposób usuwamy bowiem martwy naskórek i zmuszamy skórę do szybszej regeneracji. Peeling medyczny to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju niedoskonałości skóry – trądzik, zmarszczki i bruzdy, blizny potrądzikowe, rozszerzone pory, a także przebarwienia skórne. Kolejnym zabiegiem gorąco polecanym przez ekspertów kliniki Say WOW! jest GENEO. Umożliwia on wielokierunkowe działanie na skórę – dotlenia ją, złuszcza naskórek oraz ułatwia wchłanianie cennych składników w głąb skóry. Dzięki temu staje się ona wyraźnie wygładzona, rozświetlona i zregenerowana. Równie skuteczne w walce z przebarwieniami skórnymi są zabiegi laserowe ALMA HARMONY PRO. Rozwiązują one większość problemów dermatologicznych oraz estetycznych pacjentów zgłaszających się do kliniki. Idealnie sprawdzają przy redukcji zmarszczek, przebarwień, blizn i rozstępów. Za pomocą ALMA HARMONY PRO możemy również zniwelować skutki naturalnego starzenia się skóry oraz uelastycznić skórę nadmiernie zwiotczałą. Tajemnica tkwi w urządzeniu obsługującym różne typy zaawansowanych technologii laserowych. To oczywiście tylko niektóre spośród wielu zabiegów wykorzystywanych do usuwania przebarwień skórnych w klinice Say WOW!

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?