/ CZAS ZABIEGU
30-60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
brak

ANGEL SYSTEM PRP

Najwyższa jakość i skuteczność terapii osoczem bogatopłytkowym PRP

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PRP tzw. wampirzy lifting to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających i anti-aging.

W Say WOW! Clinic osocze bogatopłytkowe uzyskujemy za pomocą najnowocześniejszego, komputerowego separatora Angel System PRP. Jest to obecnie najskuteczniejsza metoda pozyskiwania wysokostężonego koncentratu bogatopłytkowego HD PRP na rynku.

Sekret zabiegu tkwi w specjalnej kompozycji składników indywidualnie dopasowanych do potrzeb terapeutycznych pacjenta. Płytki krwi, czynniki wzrostu oraz unikatowe białka zawarte w preparacie bogatopłytkowym zapewniają kompleksową odnowę i regenerację skóry. Czynniki wzrostu aktywują syntezę kolagenu i elastyny, stymulują namnażanie i wzrost komórek naskórka, przeciwdziałają starzeniu się skóry i wypadaniu włosów.

Już jeden zabieg Angel PRP wystarczy, aby uzyskać spektakularny efekt odżywienia i odmłodzenia skóry!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I
SKUTECZNOŚĆ TERAPII PRP

Angel System™ to obecnie najnowocześniejszy, w pełni skomputeryzowany separator produkujący wysokostężony koncentrat bogatopłytkowy HD PRP. Umożliwia on koncentrację płytek krwi na poziomie 2 800 000 w 1μl, a więc 14 razy większej niż wartość bazowa. Taka wartość jest obecnie nieosiągalna dla żadnego innego urządzenia dostępnego na rynku.

Komputerowy system umożliwia indywidualne określenie ilości przetwarzanej krwi – od 40ml do 540 ml oraz wybór wyprodukowanego HD PRP – od 2ml do 10% pobranej objętości. To unikalna technologia, która pozwala dostosowywać nie tylko objętość PRP, ale również jego stężenie, a nawet zawartość czerwonych krwinek, w zależności od wymagań poszczególnych terapii. Dzięki temu Pacjent otrzymuje preparat bogatopłytkowy, którego kompozycja dostosowana jest do jego potrzeb.

System Angel PRP zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przygotowanie osocza bogatopłytkowego odbywa się automatycznie, za pomocą zamkniętego, sterylnego systemu separatora komórkowego. Urządzenie wyposażone jest również w funkcję redukcji hematokrytu, co eliminuje ryzyko powstania stanu zapalnego, zakażeń bakteryjnych i przebarwień skóry.

Angel System to gwarancja najwyższego komfortu dla Pacjenta. Terapia Angel cechuje się niebywałą skutecznością, szybkością działania i długotrwałym efektem, nieporównywalnymi z innymi terapiami PRP. Rezultaty w postaci poprawy kondycji skóry, redukcji zmarszczek, przebarwień i blizn czy zahamowania wypadania włosów, widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dzięki wysokiej koncentracji płytek w osoczu wystarczy jeden zabieg. Angel System PRP jest bezkonkurencyjny wśród zabiegów przeciwstarzeniowych, odmładzających oraz przeciwdziałających wypadaniu włosów.

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

  • Zmarszczki
  • Bruzdy nosowo-wargowe
  • Blizny pourazowe i potrądzikowe, rozstępy
  • Wiotkość skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk
  • Szara, zmęczona, pozbawiona blasku skóra
  • Utrata gęstości elastyczności skóry
  • Słabe, cienkie, pozbawione blasku włosy
  • Nadmierne wypadanie włosów i łysienie
  • Podrażnienia i rany po zabiegach

PRZEBIEG
ZABIEGU

Zabieg rozpoczyna się od pobrania 40-60 ml krwi od pacjenta. Następnie krew tę umieszcza się w sterylnym jednorazowym zestawie Angel. Komputerowy system precyzyjnie oddziela poszczególne frakcje krwi. Urządzenie Angel System odwirowuje krew do momentu, aż uzyska wystarczająco duże stężenie płytek krwi i czynników wzrostu potrzebne do osiągnięcia optymalnych efektów.

Uzyskany preparat bogatopłytkowy podawany jest do skóry w formie mezoterapii igłowej. W ciągu kolejnych dni dochodzi do stopniowej aktywacji płytek krwi i uwolnienia czynników wzrostu.

Cała procedura zabiegowa odbywa w ciągu jednego dnia.

EFEKT
ZABIEGU

Czynniki wzrostu zawarte w koncentracie PRP aktywują proces odnowy komórek naskórka i skóry właściwej oraz stymulują syntezę kolagenu i elastyny. Uruchomione procesy naprawcze przeciwdziałają starzeniu się skóry i redukują niedoskonałości.

Efekty zabiegu Angel PRP postępują stopniowo wraz z odbudowującymi się włóknami kolagenowymi. Już po kilku dniach skóra jest bardziej nawilżona, napięta i wygładzona. Mniej widoczne stają się również zmarszczki, a przebarwienia i blizny powoli zanikają. Pełna przebudowa i regeneracja skóry następuje po około 3 miesiącach.

Efektem mezoterapii osoczem bogatopłytkowym Angel System PRP owłosionej skóry głowy są gęstsze, zdrowsze i lepiej odżywione włosy. Ponadto czynniki wzrostu uwalniane z osocza aktywują uśpione mieszki włosowe, czego rezultatem jest zahamowanie wypadania włosów, a z czasem również porost nowych.

Terapia Angel System PRP nie wymaga serii powtórzeń. Nie ma jednak przeciwwskazań, aby wykonać go ponownie w celu wzmocnienia efektów lub gdy naturalne procesy starzenia się skóry szybciej postępują.

KOSZT
ZABIEGU

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?