Zmiany skórne

Znamiona barwnikowe, brodawki, włókniaki, prosaki, kłykciny kończyste, punkty rubinowe. Wyglądają nieestetycznie, są przyczyną dyskomfortu, a niektóre nawet mogą okazać się groźne dla zdrowia. Istnieją dwie metody, dzięki którym pozbędziesz się zmian skórnych – chirurgiczna i laserowa.

Usuwanie zmian skórnych Katowice, Warszawa

Metody usuwania zmian skórnych w klinice Say WOW!
Twoją skórę porywają nieestetyczne zmiany? Masz już dość widoku brodawek, prosaków, włókniaków na swojej twarzy, szyi, plecach czy brzuchu? Chciałabyś móc jak najszybciej się ich pozbyć? My możemy Ci w tym pomóc. W klinice medycyny estetycznej Say WOW! przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów stosowanych w walce z różnego typu zmianami skórnymi. Z nami odzyskasz pewność siebie i znów poczujesz się piękna!

Jak usunąć zmiany skórne?
Specjaliści kliniki medycyny estetycznej i modelowania ciała w Katowicach doradzą Ci najlepszą metodę usuwania zmian skórnych. W zależności od rodzaju zmiany mogą zaproponować np. ZO® SKIN, czyli serię profesjonalnych zabiegów o różnym działaniu. W przypadku skóry z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem idealna będzie kuracja rozjaśniająca. Zabieg wzmacnia barierę naskórka oraz niweluje podrażnienia, delikatnie peelinguje też skórę, nawilża ją i działa przeciwzapalnie. W świecie peelingów prawdziwą rewolucję bez wątpienia wywołał Deep Phyto Peeling. Doskonale radzi sobie on z trądzikiem i innymi zmianami skórnymi, np. nadmiernym rogowaceniem, bliznami i przebarwieniami. Tajemnica tkwi w składzie peelingu, zawierającego nagietek, miętę, irys, kwas salicylowy, glikolowy i AHA. Z kolei tzw. zimny młotek to swego rodzaju gimnastyka naczyń krwionośnych skóry. Zabieg stosuje się na zakończenie innych zabiegów kosmetycznych i polega na odpowiednim schłodzeniu skóry przy pomocy specjalnej głowicy. Zimny młotek wygładza zmarszczki, poprawia elastyczność skóry i wycisza stany zapalne. Uodpornia też skórę na zmieniające się warunki pogodowe.

 

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?