Podwójny podbródek

Podwójny podbródek zaciera granicę między twarzą a szyją, przez co optycznie dodaje lat i kilogramów. Drugiego podbródka pozbędziesz się za pomocą zabiegów medycyny estetycznej m.in. kriolipolizy CoolSculpting, liposukcji laserowej Palomar Slim Lipo 3D czy nici liftingujących.

Zabiegi na podwójny podbródek Katowice, Warszawa

Jak zlikwidować podwójny podbródek?
Podwójny podbródek to defekt estetyczny, z którym zmagają się zarówno osoby młode, jak i seniorzy. Nie jest prawdą, że dotyczy wyłącznie osób z nadwagą czy otyłością. Choć nadmiar tkanki tłuszczowej rzeczywiście może sprzyjać powstawaniu tzw. „drugiej brody”. O występowaniu podwójnego podbródka mogą decydować także czynniki genetyczne albo niewłaściwa postawa ciała. Niezależnie jednak od przyczyny, to problem, który można rozwiązać. Jeśli więc Ty także masz kompleksy z powodu podwójnego podbródka, trafiłaś idealnie! W walce z nim pomogą bowiem zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oferowane w klinice Say WOW!

Jak walczymy z podwójnym podbródkiem w klinice Say WOW?
W klinice medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW! podwójny podbródek likwidujemy wyłącznie sprawdzonymi, nieinwazyjnymi i w pełni bezpiecznymi metodami. Za pomocą kriolipolizy CoolSculpting jesteśmy w stanie w ciągu 1 godziny zredukować tkankę tłuszczową w wybranym obszarze ciała, również tam, gdzie powstaje podwójny podbródek. W trakcie zabiegu komórki tłuszczowe są wystawiane na działanie bardzo niskich temperatur, co prowadzi do ich obumarcia. Podobny efekt możemy uzyskać, stosując ENDERMOLIFT, czyli specjalny rodzaj masażu, wykonany techniką Mécano-Stimulation. Najpierw specjalna głowica zasysa pod ciśnieniem skórę na różnej głębokości. Następnie dwie magnetyczne klapki rozmasowują delikatnie i rytmicznie uchwycony fałd skórny. W efekcie produkcja elastyny i kolagenu zostaje pobudzona, a skóra odzyskuje dawną elastyczność i sprężystość. W walce z podwójnym podbródkiem nasi eksperci mogą zaproponować także liposukcję laserową laserem Laser SlimLipo 3D. Ponieważ jest to zabieg całkowicie bezpieczny, może być stosowany na wszystkie części ciała, również tak delikatne jak szyja czy podbródek. Liposukcja laserowa zawdzięcza swoją skuteczność przede wszystkim odpowiednio dobranym długościom fal.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?