Nadmiar tkanki tłuszczowej

Mimo diet, ćwiczeń i zdrowego stylu życia nie jesteś w stanie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Za pomocą nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej tj. CoolSculpting, BTL EMSCULPT, liposukcja laserowa Palomar SlimLipo 3D, Endermologia LPG czy fala uderzeniowa BTL zredukujesz tkankę tłuszczową, wymodelujesz sylwetkę i ujędrnisz ciało.

Modelowanie sylwetki Katowice

Zabiegi usuwające nadmiar tkanki tłuszczowej w Say WOW!
Chcesz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z ud i pośladków? Masz dosyć fałdek na swoim brzuchu? A może Twoim problemem jest podwójny podbródek lub ginekomastia? Z pomocą przychodzą eksperci Say WOW!, specjalizujący się w zabiegach modelowania sylwetki. Profesjonalizm, doświadczenie oraz szeroka oferta dostępnych zabiegów sprawią, że nie tylko poradzisz sobie z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale zyskasz również wymarzoną sylwetkę.

Jak usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej?
Specjaliści Kliniki medycyny estetycznej i modelowania ciała w Katowicach doradzą Ci najlepszą metodę redukcji tkanki tłuszczowej i pomogą uzyskać wymarzone rezultaty. Liposukcja laserowa to jedna z propozycji, dzięki której pozbędziesz się tłuszczu i wymodelujesz swoje ciało. Liposukcja laserem Palomar SlimLipo 3D polega na równomiernym usunięciu tkanki tłuszczowej z dowolnej partii ciała oraz wzmocnieniu i napięciu skóry. Dzięki liposukcji laserowej błyskawicznie pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu z najbardziej opornych na dietę i ćwiczenia części ciała, bez efektu obwisłej skóry. A może interesuje Cię bardziej naturalne rozwiązanie? Endermologia – Lipomassage jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Lipomassage łączy elementy masażu z siłą podciśnienia. Endermologia to całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu. Klinika Say WOW! oferuje również inne zabiegi na nadmiar tkanki tłuszczowej, którym warto się poddać.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?