Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Mimo diet, ćwiczeń i zdrowego stylu życia nie jesteś w stanie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Oto zabiegi, dzięki którym zredukujesz tkankę tłuszczową, wymodelujesz sylwetkę oraz ujędrnisz swoje ciało.

Modelowanie sylwetki Katowice

Zabiegi usuwające nadmiar tkanki tłuszczowej w Say WOW!
Chcesz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z ud i pośladków? Masz dosyć fałdek na swoim brzuchu? A może Twoim problemem jest podwójny podbródek lub ginekomastia? Z pomocą przychodzą eksperci Say WOW!, specjalizujący się w zabiegach modelowania sylwetki. Profesjonalizm, doświadczenie oraz szeroka oferta dostępnych zabiegów sprawią, że nie tylko poradzisz sobie z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale zyskasz również wymarzoną sylwetkę.

Jak usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej?
Specjaliści Kliniki medycyny estetycznej i modelowania ciała w Katowicach doradzą Ci najlepszą metodę redukcji tkanki tłuszczowej i pomogą uzyskać wymarzone rezultaty. Liposukcja laserowa to jedna z propozycji, dzięki której pozbędziesz się tłuszczu i wymodelujesz swoje ciało. Liposukcja laserem Palomar SlimLipo 3D polega na równomiernym usunięciu tkanki tłuszczowej z dowolnej partii ciała oraz wzmocnieniu i napięciu skóry. Dzięki liposukcji laserowej błyskawicznie pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu z najbardziej opornych na dietę i ćwiczenia części ciała, bez efektu obwisłej skóry. A może interesuje Cię bardziej naturalne rozwiązanie? Endermologia – Lipomassage jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Lipomassage łączy elementy masażu z siłą podciśnienia. Endermologia to całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu. Klinika Say WOW! oferuje również inne zabiegi na nadmiar tkanki tłuszczowej, którym warto się poddać.