Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ WYSZCZUPLANIE

/ MODELOWANIE

/ UJĘDRNIANIE

/ REDUKCJA CELLULITU

/ BUDOWA MIĘŚNI

/ LIFTING POŚLADKÓW

CIAŁO,
ŻE WOW!

Zachwyć się swoim ciałem

100% efektu lub zwrot kosztów

#ciało, że WOW! to jedyny na rynku program dietetyczno-zabiegowy, dzięki któremu zyskasz wymarzoną sylwetkę i jędrne ciało albo zwrócimy Ci pieniądze.

Wspólnie określimy Twój cel i pomożemy Ci go osiągnąć. Otrzymasz od nas wsparcie specjalistów w zakresie modelowania ciała, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz dietetyki. Stworzymy dla Ciebie dedykowany plan zabiegów wyszczuplających, modelujących, ujędrniających oraz budujących masę mięśniową, które pomogą Ci osiągnąć #efektWOW!

Tylko w SayWOW! Dedykowany program zabiegów z gwarancją efektów już od 4000 zł!

CHCĘ
SKORZYSTAĆ!

100% GWARANCJI LUB ZWROT KOSZTÓW ZA ZABIEGI

Wypełnij formularz, aby skorzystać pakietu dietetyczno-zabiegowego z gwarancją efektu.

KORZYŚCI

Indywidualny plan zabiegowy

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzimy z Tobą szczegółowy wywiad. Dzięki temu poznamy Twoje oczekiwania, nawyki żywieniowe oraz ewentualne dolegliwości zdrowotne. Wspólnie określimy także Twój cel. Następnie specjaliści Say WOW! opracują dedykowany plan zabiegów, dzięki którym osiągniesz wymarzony efekt w jak najkrótszym czasie.

Zalecenia dietetyczne

Zadbamy, aby #efektWOW! był szybki i trwały. Otrzymasz indywidualne zalecenia żywieniowe oraz wsparcie dietetyka klinicznego.

Kontrola i optymalizacja efektów

Podczas, gdy Ty będziesz realizowała program, my będziemy śledzić Twoje postępy. Pokażemy Ci jak krok po kroku zmienia się Twoje ciało. Na bieżąco będziemy także optymalizowali program zabiegowy, abyś osiągnęła wymarzony cel.

Dedykowany opiekun

Chcemy, abyś czuła się komfortowo i bezpiecznie. Dlatego na każdym etapie programu towarzyszył Ci będzie osobisty opiekun, który zadba o właściwy przebieg programu. Będzie do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy będziesz potrzebowała wsparcia. Udzieli niezbędnych informacji, odpowie na wszystkie pytania i posłuży radą.

Gwarancja efektów lub zwrot kosztów

Dołożymy wszelkich starań, abyś mogła cieszyć się #ciałem, że WOW! Jeśli mimo realizacji zabiegów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz sumiennego stosowania się do zaleceń specjalistów Say WOW! nie zauważysz założonego efektu, zwrócimy Ci pieniądze.

W RAMACH PROGRAMU

Wsparcie dietetyka oraz najnowocześniejsze techniki zabiegowe i sprzęt do modelowania sylwetki dostępne tylko w Say WOW! 

COOLSCULPTING

Wyszczuplanie przez zamrażanie

Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, talii, ramion, pleców, ud czy kolan? Sen z powiek spędza Ci podwójny podbródek, wałeczki pod pośladkami tzw. ‘banana roll’ albo wałeczki wokół biustonosza ?

Kriolipoliza CoolSculpting to najbardziej zaawansowana technologia zamrażania komórek tłuszczowych. Podczas jednego zabiegu dochodzi do trwałej redukcji nawet 27% tkanki tłuszczowej. CoolSculpting polega na kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe są zamrażane, a następnie obumierają i z czasem zostają wydalone przez organizm. Co więcej, CoolSculpting trwale eliminuje komórki tłuszczowe, co zapobiega powstaniu tzw. efektu jo-jo.

Pierwsze efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej widoczne są już po 3 tygodniach. Na pełny rezultat trzeba poczekać około 2-3 miesiące.

LIPOSUKCJA
LASEROWA

Na oporny tłuszczyk i nie tylko

Chcesz jednocześnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wymodelować sylwetkę i ujędrnić ciało?

Liposukcja Palomar SlimLipo 3D polega na rozpuszczeniu i usunięciu tkanki tłuszczowej z miejsc, gdzie nagromadziło się jej zbyt wiele. Dodatkowo, podczas zabiegu, skóra poddawana jest tzw. termoliftingowi, który odbudowuje włókna kolagenowe, wzmacnia tkanki i obkurcza skórę.

Pierwsze rezultaty, w postaci redukcji tkanki tłuszczowej, widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Natomiast finalnego efektu można spodziewać się po 4-6 miesiącach. Tyle czasu potrzeba, aby skóra odzyskała napięcie i elastyczność.

BTL EMSCULPT

Budowa mięśni brzucha i lifting pośladków

Chcesz w nieinwazyjny i bezbolesny sposób wyszczuplić talię, wyrzeźbić brzuch albo poprawić jędrność i muskulaturę swoich pośladków?

BTL EMSCULPT to jedyny nieinwazyjny zabieg, który jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. Zastosowana w urządzeniu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Pod ich wpływem wytwarzane są nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa się gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie wykonywanych samodzielnie ćwiczeń fizycznych. Nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższe trwanie poszczególnych skurczów.

BTL EMSCULPT spala także tłuszcz. Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To z kolei prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy oraz nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych. Wynikiem tego jest apoptoza, czyli zaprogramowana śmieć komórek tłuszczowych. Następnie martwe komórki tłuszczowe zostają w naturalny sposób wydalone przez organizm.

ENDERMOLOGIA

Pogromca cellulitu i zbędnych centymetrów

Chcesz wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę i raz na zawsze pożegnać się z cellulitem?

W trakcie zabiegu specjalne urządzenie zasysa i intensywnie rozmasowuje ciało kawałek po kawałku. Głowica Lipomassage, pod wpływem ciśnienia, zasysa fałd skóry, a wałki rozmasowują go, wykonując określone ruchy o stałym natężeniu. Istotne jest to, że natężenie ruchów masujących jest stałe przez cały czas trwania zabiegu. Tak wykonany masaż wspomaga naturalne procesy zachodzące w organizmie oraz korzystnie wpływa na wygląd skóry. Endermologia intensywnie oddziałuje na tkankę łączną – zarówno w skórze, jak i pod nią, mobilizując ją do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Pozytywnie oddziałuje także na układ limfatyczny oraz poprawia mikrokrążenie

Nawet do 5 centymetrów mniej w talii i redukcja cellulitu to efekt, jaki można osiągnąć dzięki Endermologii. Już po jednym zabiegu  skóra będzie wyraźnie wygładzona i napięta.

FALA
UDERZENIOWA

Sposób na jędrną i sprężystą skórę

Chcesz ujędrnić skórę i pozbyć się cellulitu? A może zdecydowałaś się na zabieg modelujący sylwetkę i chcesz wzmocnić jego efekt?

Fala uderzeniowa usuwa cellulit i wygładza skórę. Jest także doskonałym uzupełnieniem zabiegów modelujących sylwetkę tj. CoolSculpting, liposukcja laserowa czy endermologia. Generowane podczas zabiegu pneumatyczne impulsy akustyczne rozbijają komórki tłuszczowe oraz zwiększają jędrność i sprężystość skóry. Fala uderzeniowa stymuluje metabolizm, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny oraz wpływa na poprawę mikrokrążenia skórnego.

Już po pierwszym zabiegu skóra jest gładsza, bardziej jędrna i sprężysta. Zmniejszają się także obrzęki, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zredukowane.

DIETA

Recepta na trwałe efekty

Chcesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Zależy Ci na szybkich i długotrwałych efektach?

Zabiegi wyszczuplające, modelujące i ujędrniające skutecznie redukują tkankę tłuszczową oraz poprawiają stan skóry. Jeśli dodatkowo połączysz je z odpowiednią dietą, efekty zobaczysz bardzo szybko i będziesz się nimi cieszyć przez długie lata.

Decydując się na udział w programie #ciało, że WOW! otrzymasz wsparcie dietetyka klinicznego. Specjalista, na podstawie szczegółowego wywiadu medycznego, analizy składu ciała (TANITA), trybu życia i nawyków żywieniowych przygotuje dla Ciebie indywidualne zalecenia dietetyczne. Dla chętnych opracuje także indywidualny plan żywieniowy uwzględniający preferencje, możliwości oraz założony cel.

EFEKTY

REGULAMIN

Przed przystąpieniem do programu #ciało, że WOW! zapoznaj się regulaminem.

Regulamin dostępny w Say WOW! Clinic