/ CZAS ZABIEGU
10-40 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1-3

/ WYKONUJE
lekarz/kosmetolog

/ ZNIECZULENIE
brak

ZAMYKANIE
NACZYNEK

Skuteczna metoda usuwania rozszerzonych naczynek i zmian naczyniowych.

Rozszerzone naczynka to problem nie tylko estetyczny. Nie należy ich lekceważyć, gdyż mogą świadczyć o problemach z krążeniem oraz prowadzić do powstania trądziku różowatego oraz żylaków.

W Say WOW! wykorzystujemy najnowszej generacji laser Alma Harmony Pro Nd: YAG.  Jest to laser neodymow-yagowy o długości fali 1064 nm i długim impulsie. Fala o takiej właśnie długości charakteryzuje się głęboką penetracją w tkance i wysoką absorpcją chromoforu w postaci hemoglobiny. Laser Alma Harmony Pro Nd: YAG przeznaczony jest do zamykania zmian naczyniowych oraz leczenia zrostów i wylewów podskórnych.

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

  • Cera naczynkowa
  • Popękane naczynka na twarzy
  • Popękane naczynka na nogach
  • Pajączki
  • Teleangiektazje skórne
  • Naczyniaki rubinowe
  • Naczyniaki starcze
  • Rumień naczyniowy

PRZEBIEG
ZABIEGU

W pierwszej kolejności specjalista dobierze odpowiednie do zmian naczyniowych parametry i moc lasera. Następnie obszar poddany zabiegowi zostanie dokładnie oczyszczony oraz pokryty cienką warstwą żelu.

Po przyłożeniu głowicy do skóry oddawane są strzały, pod wpływem których światło lasera przenika w głąb skóry. Wiązka lasera absorbowana jest przez chromofor w postaci hemoglobiny zawartej w zamianie naczyniowej. Pod wpływem temperatury komórki, w których występuje nadmiar hemoglobiny, rozpadają się. Następnie w wyniku fizjologicznych procesów zostają wchłonięte przez organizm i zastąpione zdrowymi komórkami.

Głowica lasera wyposażona jest w system chłodzenia kontaktowego, który chroni naskórek i niweluje dyskomfort podczas zabiegu. Zabieg jest zatem praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Przez 2-3 dni po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona i obrzęknięta, ale nie wyłącza to z codziennej aktywności. Przez co najmniej miesiąc po zabiegu należy bezwzględnie unikać opalania oraz stosować z filtrem SPF +50.

EFEKT
ZABIEGU

Efektem zabiegu jest zamknięcie naczyń krwionośnych oraz redukcja lub całkowity zanik zmian naczyniowych.

W większości przypadków wystarczy jeden zabieg, a efekt pozostaje trwały. Jednak w zależności od ilości i miejsca występowania zmian naczyniowych, może być konieczne powtórzenie zabiegu.

PRZED
PO

KOSZT
ZABIEGU

Twarz 300 zł – 600 zł
Pojedyncze naczynko od 100 zł
Pakiet: 3 zabiegi ** Zapytaj o cenę**

*Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
** Cena zabiegu ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą w zależności od obszaru i miejsca

 

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?