Nadpotliwość

Nadmierna potliwość to wstydliwy problem wielu osób. Wpływa na komfort życia i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Zabiegi medycyny estetycznej, tj. botoks czy System miraDry, skutecznie radzą sobie z problemem nadpotliwości i przykrym zapachem potu.

Zabiegi na nadpotliwość Katowice

Nadpotliwość – trwała redukcja potliwości pach w Say WOW!
Poci się każdy. To naturalne. Zwykle wystarczy dobry antyperspirant i problem potu masz z głowy. Są jednak osoby, które pocą się mocniej. Twoim problemem jest nadpotliwość? Przyczyną Twoich kompleksów są mokre plamy pod pachami i brzydki zapach potu? Chcesz odzyskać pewność siebie i czuć się komfortowo w każdej sytuacji? Kiedy tradycyjne metody walki z potem zawodzą, trzeba działać zdecydowanie! Klinika medycyny estetycznej i modelowania ciała w Katowicach pomoże Ci pozbyć się krępującego problemu nadpotliwości i nieprzyjemnego zapachu potu.

Zabiegi na nadpotliwość
Specjaliści Say WOW! polecają zabieg miraDry, który nie tylko zlikwiduje nadpotliwość pach, ale także towarzyszący jej przykry zapach potu. MiraDry to bezpieczna, niechirurgiczna metoda trwałej likwidacji nadpotliwości pach, której skuteczność została potwierdzona badaniami. MiraDry opiera się na działaniu bezpiecznej dla organizmu energii mikrofalowej. Pod wpływem temperatury, gruczoły potowe zostają uszkodzone, co skutkuje trwałym zahamowaniem wydzielania potu w tej okolicy. Specjaliści Say WOW! podkreślają, że rezultat zabiegu miraDry jest natychmiastowy, a gruczoły potowe nie ulegają regeneracji. W większości przypadków wystarczy jeden zabieg, aby problem nadpotliwości już się nie pojawił. Klinika Say WOW! oferuje również inne zabiegi blokujące pot np. Botox, które szczególnie warto wykonać przed sezonem letnim. Skuteczne zabiegi oraz doświadczeni specjaliści Say WOW! to gwarancja najlepszych rezultatów!

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?