Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1-2

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

blank

MIRADRY

blank
Trwała eliminacja problemu nadpotliwości pach.

Nadmierna potliwość w okolicy pach jest krępującą dolegliwością. Nadpotliwość, dla zmagających się z nią osób, jest nie tylko przyczyną dyskomfortu, ale także utrudnia kontakty towarzyskie i zawodowe. Jedyną trwałą, niechirurgiczną metodą usuwania nadpotliwości pach jest system miraDry. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na zawsze zapomnieć o nadmiernej potliwości pach.

System miraDry® jest jedyną procedurą, posiadającą amerykański certyfikat FDA, która zapewnia trwałą redukcję potu pod pachami w zupełnie nieinwazyjny sposób.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

blank

miraDry to rozwiązanie dedykowane leczeniu nadmiernej potliwości pach.

PRZEBIEG
ZABIEGU

blank

W pierwszej kolejności lekarz lokalizuje gruczoły potowe i na tej podstawie dostosowuje parametry zabiegu, indywidualnie dla każdej pachy. Aby zapewnić komfort zabiegu, skóra pod pachami zostaje miejscowo znieczulona.

Następnie lekarz przykłada głowicę miraDry, która dostarcza odpowiednią dawkę energii mikrofalowej do gruczołów potowych. Te, pod wpływem temperatury, zostają uszkodzone, trwale niwelując wydzielanie potu.

Przez kilka dni po zabiegu możesz utrzymywać się niewielki obrzęk i ból z nim związany, jednak wszystkie dolegliwości stopniowo ustępują.

EFEKT
ZABIEGU

blank

Już po jednym zabiegu problem nadpotliwości zostaje zredukowany do 90%. Uszkodzone gruczoły potowe nie ulegają regeneracji, dlatego efekty są trwałe i problem już nigdy nie wraca.

U 80% pacjentów nie ma potrzeby powtarzania procedury. Jedynie w przypadku zaawansowanej nadpotliwości, konieczne może być powtórzenie zabiegu dla wzmocnienia pożądanego efektu.

KOSZT
ZABIEGU

blank
Pachy – 1 zabieg 4 900 zł
Pachy – 2 zabiegi 8 300 zł

 

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /