/ CZAS ZABIEGU
60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1-2

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

MIRADRY

Trwała eliminacja problemu nadpotliwości pach.

Nadmierna potliwość w okolicy pach jest krępującą dolegliwością. Nadpotliwość, dla zmagających się z nią osób, jest nie tylko przyczyną dyskomfortu, ale także utrudnia kontakty towarzyskie i zawodowe. Jedyną trwałą, niechirurgiczną metodą usuwania nadpotliwości pach jest system miraDry. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na zawsze zapomnieć o nadmiernej potliwości pach.

Innowacyjność systemu miraDry polega na zastosowaniu energii mikrofalowej, podgrzewa się warstwę podskórną, z położonymi w niej gruczołami porowymi. W ten sposób dochodzi do ich nieodwracalnego uszkodzenia, a wydzielanie potu zostaje zahamowane.

System miraDry® jest jedyną procedurą, posiadającą amerykański certyfikat FDA, która zapewnia trwałą redukcję potu pod pachami w zupełnie nieinwazyjny sposób, bezpieczny i bezbolesny sposób.

CHCĘ SKORZYSTAĆ!

  KONIEC Z PROBLEMEM NADMIERNEJ POTLIWOŚCI

  Wypełnij formularz, aby skorzystać z zabiegu trwale rozwiązującego problem nadpotliwości pach!
  Katowice  WSKAZANIA
  DO ZABIEGU

  miraDry to rozwiązanie dedykowane leczeniu nadmiernej potliwości pach.

  PRZEBIEG
  ZABIEGU

  W pierwszej kolejności lekarz za pomocą testu Minora lokalizuje gruczoły potowe i na tej podstawie dostosowuje parametry zabiegu, indywidualnie dla każdej pachy. Aby zapewnić komfort zabiegu, skóra pod pachami zostaje miejscowo znieczulona.

  Następnie lekarz przykłada głowicę miraDry, która dostarcza odpowiednią dawkę energii mikrofalowej do gruczołów potowych. Te, pod wpływem wysokiej temperatury, zostają uszkodzone, trwale niwelując wydzielanie potu. Przy każdym przyłożeniu głowica miraDry przez kilkanaście sekund emituje energię mikrofalową. Przez kolejnych kilkadziesiąt sekund specjalny hydro-ceramiczny system chłodzenia schładza skórę, by ta nie uległa uszkodzeniu.

  Bezpośrednio po zabiegu na skórę pach nakładane są specjalne kompresy chłodzące, które łagodzą ewentualne dolegliwości pozabiegowe. Przez kilka dni po zabiegu może utrzymywać się niewielki obrzęk i ból z nim związany, jednak wszystkie objawy stopniowo ustępują.

  EFEKT
  ZABIEGU

  Już po jednym zabiegu problem nadpotliwości zostaje zredukowany. Uszkodzone gruczoły potowe nie ulegają regeneracji, dlatego efekty są trwałe i problem już nigdy nie wraca.

  U większości pacjentów nie ma potrzeby powtarzania procedury. Jedynie w przypadku zaawansowanej nadpotliwości, konieczne może być powtórzenie zabiegu dla wzmocnienia pożądanego efektu lub wybór innego jego rodzaju.

  KOSZT
  ZABIEGU

  Pachy – 1 zabieg 5 500 zł
  Pachy – 2 zabiegi 9 300 zł

   

  Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

  Gdzie chcesz się umówić?