Ginekomastia

Ginekomastia może pojawić się w każdym wieku. Dla mężczyzn dotkniętych tym problemem jest przyczyną dyskomfortu, kompleksów i wstydu. Małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, tj. kriolipoliza CoolSculpting i liposukcja laserowa Palomar SlimLipo 3D, skutecznie eliminują przerost tkanki tłuszczowej w piersiach.

Zabiegi na ginekomastię Katowice, Warszawa

Jak pozbyć się ginekomastii?
Duże piersi przyciągają wzrok i stanowią obiekt pożądania. Jednak pod warunkiem, że występują u kobiety…Dla mężczyzn posiadanie dużych piersi jest najczęściej przyczyną kompleksów i powodem do wstydu. Jeśli Twoja klatka piersiowa przypomina kobiecy biust, to prawdopodobnie cierpisz na ginekomastię, czyli przerost gruczołu piersiowego. Z problemem tym boryka się nawet 30% dorosłych mężczyzn, a jego przyczyna leży przeważnie w zaburzeniach hormonalnych, gdy żeńskie hormony płciowe (estrogeny) przeważają nad męskimi (androgenami) lub w otyłości. Często mamy jednak do czynienia z tzw. ginekomastią idiopatyczną, czyli taką, której przyczyny nie da się określić. Chciałbyś pozbyć się ginekomastii z pomocą doświadczonych specjalistów?  Zapraszamy do kliniki medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW! w Katowicach lub w Warszawie na profesjonalne zabiegi.

Usuwanie ginekomastii w klinice Say WOW!
W swojej ofercie mamy kilka zabiegów, dzięki którym pozbędziesz się problemu ginekomastii oraz wymodelujesz klatkę piersiową. Pierwsza metoda to liposukcja laserowa – zabieg małoinwazyjny, który świetnie sprawdza się w walce z tzw. ginekomastią tłuszczową. Polega na rozpuszczeniu i usunięciu tkanki tłuszczowej skumulowanej w obrębie piersi. Ponadto zastosowany w trakcie zabiegu termolifting obkurcza skórę i odbudowuje włókna kolagenowe, przez co skóra staje się mocniejsza i bardziej napięta. Z pomocą w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej w obrębie piersi przychodzi również kriolipoliza CoolSculpting. Komórki tłuszczowe zostają zamrożone, w wyniku czego obumierają. Zabieg ten skutecznie modeluje sylwetkę i nadaje się do różnych partii ciała – brzucha, pleców, talii, ud czy klatki piersiowej.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?