Rozstępy

Rozstępy pojawiają się na piersiach, brzuchu, pośladkach, udach i ramionach. W widoczny sposób zmieniają wygląd i strukturę skóry, pozostawiając nieestetyczne i trudne do usunięcia ślady. Zabiegi, które pomogą Ci skutecznie zredukować rozstępy i wygładzić skórę to m.in.: laseroterapia, Dermapen 4.0, Angel System HD-PRP, terapia kolagenowa, peelingi medyczne, mezoterapia igłowa.

Zabiegi na rozstępy Katowice, Warszawa

Likwidacja rozstępów w klinice Say WOW!
Skórę na Twoich pośladkach, udach, brzuchu czy piersiach pokrywają nieestetyczne białe prążki? To rozstępy, czyli zmiany w strukturze skóry powstające na skutek jej intensywnego rozciągania się. Rozstępy mogą powstać, gdy w krótkim czasie przybierzemy lub stracimy na wadze albo zbudujemy masę mięśniową. Są więc częstym problemem kobiet w ciąży oraz kulturystów. Swój udział w ich powstawaniu mogą mieć także czynniki genetyczne oraz zaburzenia hormonalne. W początkowej fazie rozstępy mają czerwone zabarwienie, później zmieniają jednak kolor na biały. Jeśli wstydzisz się swoich rozstępów, jeśli są one dla Ciebie źródłem kompleksów, to świetnie, że do nas trafiłaś! Istnieje bowiem wiele skutecznych sposobów na to, by pozbyć się rozstępów. W klinice medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW! znamy je wszystkie i wiemy, jak sprawić, byś znów poczuła atrakcyjna!

Jak w naszej klinice usuwamy rozstępy?
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mogą sprawić, że rozstępy staną się płytsze i dużo mniej widoczne. Taki rezultat uzyskujemy m.in. dzięki zabiegowi Dermapen 4.0. Polega on na pulsacyjnym nakłuwaniu skóry, która pod wpływem powstałych mikrourazów zaczyna się intensywnie regenerować. W tym samym czasie w głąb skóry aplikowane są substancje czynne o działaniu stymulującym odnowę komórkową, nawilżającym, odżywczym i napinającym. Wykonując zabieg, przeciwdziałamy naturalnemu procesowi starzenia się skóry. Staje się ona bardziej elastyczna, jędrna i napięta. Pacjentkom walczącym z rozstępami proponujemy również terapię bandażami Arosha. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób chcących pozbyć się charakterystycznych prążków z powierzchni skóry, ale również walczących z cellulitem, obrzękami, zwiotczeniem skóry oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej składnikami aktywnymi, które w trakcie zabiegu przenikają do głębszych warstw skóry. Jędrność i elastyczność skórze może przywrócić również kolagen NITHYA. Jego zastosowanie spowalnia procesy starzenia się skóry i pobudza ją do regeneracji. W ten sposób możemy spłycić zmarszczki, poprawić jędrność i elastyczność skóry, pozbyć się cellulitu, rozstępów i innych zmian niekorzystnie wpływających na wygląd naszej skóry. Oferta zabiegów wykonywanych w klinice Say WOW! jest oczywiście o wiele szersza. Nasi eksperci pomogą Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?