Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
30-60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

blank

POWIĘKSZANIE UST

blank
Pełne, jędrne, nawilżone

Niedoskonałości ust można skorygować wykonując idealny makijaż. Można też poddać się zabiegowi modelowania ust kwasem hialuronowym i cieszyć się ich naturalnym pięknem każdego dnia.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w tkankach człowieka. Odgrywa istotną rolę w utrzymaniu prawidłowego nawilżenia, napięcia oraz młodego wyglądu skóry. Pokochali go lekarze medycyny estetycznej i pacjentki. Dzięki swoim właściwościom daje szybki i długotrwały efekt odmłodzenia. Nawilża, ujędrnia oraz przeciwdziała starzeniu się skóry. Preparaty na bazie kwasu hialuronowego są także świetnym wypełniaczem stosowanym m.in. do powiększania i konturowania ust.

Kwas hialuronowy nadaje ustom objętości, podkreśla ich kontur oraz intensywnie je nawilża. W zabiegach na usta wykorzystuje się usieciowany kwas hialuronowy, którego struktura chemiczna zapewnia trwały efekt wypełnienia. Dostępne na rynku preparaty umożliwiają zarówno wyraźną korektę kształtu i wielkości ust, jak i delikatne uwydatnienie i rewitalizację. W Say WOW! Clinic wykorzystujemy produkty wyłącznie uznanych na świecie marek tj. Juvederm czy Restylane. 

UMÓW
WIZYTĘ

blank

WYMARZONE USTA W KILKA MINUT?

Wypełnij formularz, aby umówić się na konsultację, podczas której specjalista Say WOW! ustali indywidualny plan zabiegów.
KatowiceWarszawaWSKAZANIA
DO ZABIEGU

blank
  • Małe usta
  • Wąskie usta
  • Niesymetryczne usta
  • Suche usta
  • Opadające kąciki ust
  • Utrata kolorytu ust
  • Uśmiech dziąsłowy

PRZEBIEG
ZABIEGU

blank

Zabieg trwa 30-60 minut i jest praktycznie bezbolesny. Preparat do powiększania i konturowania ust zawiera lidokainę, która zmniejsza dyskomfort towarzyszący iniekcji. Dodatkowo na obszar ust zostaje nałożony krem miejscowo znieczulający. Jeżeli pacjent nadal odczuwa dyskomfort związany z bólem proponujemy tzw. znieczulenie stomatologiczne.

Następnie lekarz, za pomocą cieniutkiej igły lub kaniuli, precyzyjnie wprowadza preparat w formie żelu w obszar czerwieni wargowej. Na koniec wykonuje on masaż w celu równomiernego rozmieszczenia preparatu oraz wygładzenia wyczuwanych nierówności.

Bezpośrednio po zabiegu, w miejscu iniekcji preparatu, może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie czy niewielkie siniaki. Zmiany te mają jednak łagodny charakter i ustępują zwykle w ciągu 3-7 dni. Zaraz po zabiegu, zaleca się lekko schładzać okolice warg, zachować higienę nakłuwanych miejsc oraz powstrzymać się od dotykania ich. Przez 24h po zabiegu odradza się nadmiernej ekspozycji na słońce, korzystania z sauny i solarium, wysiłku fizycznego oraz spożywania gorących potraw i napojów. W tym czasie warto również dużo pić – nawodnienie organizmu ułatwia związanie się cząsteczek kwasu hialuronowego.

EFEKT
ZABIEGU

blank

Natychmiastowe powiększenie, nawilżenie i jędrnienie ust. Usta stają się pełniejsze, zyskują wymarzony kształt, wyraźnie zarysowany kontur  i symetrię. Poprawia się także koloryt czerwieni wargowej, kąciki ust unoszą się, a zmarszczki wokół nich stają się mniej widoczne. 

Efekt zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym utrzymuje się około 6-12 miesięcy. Czas ten uzależniony jest od rodzaju zastosowanego preparatu, jego gęstości, głębokości iniekcji oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta. Kiedy efekt wypełnienia zaczyna zanikać można uznać, że kwas hialuronowy wchłonął się. Wówczas zabieg można powtórzyć, aby znów cieszyć się pełnymi i jędrnymi ustami.

 

PRZED
PO

blank

KOSZT
ZABIEGU

blank
Usta Juvéderm ULTRA SMILE od 600 zł* / 0,55 ml
Usta Juvéderm VOLIFT od 1100 zł* / 1 ml
Usta Restylane od 900 zł*/ 1 ml

* Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /