Trądzik różowaty

Większości z nas trądzik kojarzy z okresem dojrzewania. Okazuje się jednak, że może on dotykać także osób po 30. roku życia, przyjmując formę trądziku różowatego. Na szczęście zabiegi medycyny estetycznej, np. peelingi PRX-T 33, ZO® Skin czy Deep Phyto Peeling lub też zabiegi Splendor X czy  infuzja tlenowa skutecznie radzą sobie z tym problemem. Wypróbuj je już teraz i ciesz się czystą oraz gładką cerą na długi czas.

Zabiegi na trądzik różowaty Katowice, Warszawa

Jak skutecznie walczyć z trądzikiem różowatym?
Trądzik różowaty to przypadłość, z którą najczęściej borykają się osoby po 30. roku życia, ze skórą mieszaną i tendencją do rumienia się. Na skórze dotkniętej trądzikiem różowatym pojawiają się nieestetyczne grudki i krosty, których usunięcie zwykłymi kosmetykami do cery trądzikowej jest niemożliwe. Na szczęście istnieje wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które doskonale radzą sobie z tym problemem. Jeśli więc masz już dość wiecznie zaczerwienionej twarzy i widoku krost, jeśli chciałabyś cieszyć się czystą i gładką cerą, zachęcamy Cię do skorzystania z bogatej oferty zabiegów dedykowanych pacjentom z trądzikiem różowatym.

Leczenie trądziku różowatego w klinice Say WOW
W zaawansowanej postaci trądziku różowatego niezbędne jest leczenie farmakologiczne. W łagodnej doskonale sprawdzają się natomiast wszelkiego rodzaju peelingi chemiczne i zabiegi laserowe. Część z nich znajdziesz również w ofercie Say WOW! Clinic. Peeling PRX-T 33 to mieszanka kwasu trójchlorooctowego (TCA) z nadtlenkiem wodoru (H2O2). Pierwszy ze składników stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, jednocześnie nie uszkadzając skóry. Drugi wyraźnie ją rozjaśnia. PRX-T 33 doskonale nadaje się więc do redukcji przebarwień, blizn, rozstępów czy właśnie zmian trądzikowych. ZO® SKIN stanowi z kolei całą serię profesjonalnych zabiegów. Część z nich jest także przeznaczona do cery trądzikowej i tłustej. ZO® SKIN oczyszcza skórę, redukując trądzik. Mobilizuje ją także do szybszej odnowy komórkowej, zmniejsza rogowacenie na powierzchni skóry oraz w ujściach mieszków włosowych. Ponadto działa przeciwzapalnie i kojąco. Prawdziwym numerem jeden w świecie peelengów bez wątpienia pozostaje Deep Phyto Peeling. Zabieg ten świetnie radzi sobie z trądzikiem i innymi zmianami skórnymi. Tajemnica skuteczności peelingu tkwi oczywiście w jego bogatym i dobrze opracowanym składzie. Znajdziemy w nim bowiem następujące składniki: nagietek, miętę, irys, kwas salicylowy, glikolowy i AHA.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?