Cienie i worki pod oczami

Cienie i worki pod oczami zmieniają wyraz twarzy, wyglądają nieestetycznie i dodają lat. Mezolifting, kwas hialuronowy, nici liftingujące, terapia kolagenowa, mezoterapia igłowa, Endermolift, pielęgnacja ESTHEDERM, peelingi medyczne to zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się niedoskonałości skóry wokół oczu i odzyskasz zdrowy, promienny wygląd.

Usuwanie cieni i worków pod oczami Katowice, Warszawa

Zabiegi usuwania cieni i worków pod oczami w Say WOW!
Cienie i worki pod oczami nadają twarzy starszego i bardziej zmęczonego wyglądu. Te charakterystyczne zaciemnienia to nic innego, jak naczynia krwionośne, które przebijają się przez cienką skórę pod oczami. Najczęściej są efektem braku snu, ale mogą pojawić się także na skutek złej diety, używek, stresu czy zatrzymania wody w organizmie. Bez względu na przyczynę, cienie i worku pod oczami wyglądają nieestetycznie, dlatego próbujemy się ich pozbyć. Jeśli Ty także masz dosyć swojego odbicia w lustrze, marzysz o świeższym i bardziej wypoczętym wyglądzie, to trafiłaś idealnie. W klinice medycyny estetycznej Say Wow! wiemy, jak skutecznie rozwiązać Twój problem.

Sposoby na cienie i worki pod oczami
Chcąc poprawić wygląd skóry wokół oczu, powinniśmy dostarczyć jej niezbędnych składników odżywczych. Light Eye to innowacyjny koktajl rewitalizujący z kwasem hialuronowym, rozmarynem, jagodą, ruszczykiem, witaminą C i heksapeptydami w składzie. Usprawniają one mikrokrążenie oraz zapobiegają gromadzeniu się płynów wokół oczu, co sprawia, że cienie i worki stają się dużo mniej widoczne. ESTHEDERM zapewnia z kolei profesjonalną pielęgnację skóry. Program obejmuje szereg zabiegów, których celem jest m.in. głębokie oczyszczenie skóry, redukcja zmarszczek, przywrócenie twarzy jej prawidłowego owalu oraz usunięcie cieni i obrzęków pod oczami. Silną regenerację skóry gwarantuje także mezolifting. Zabieg ten polega na podaniu w wybrany obszar innowacyjnego preparatu na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego – Juvéderm® VOLITE. Jego zastosowanie daje efekt nawilżenia, uelastycznienia oraz wygładzenia zmarszczek. Świetnie sprawdza się także w redukcji zasinień i opuchlizny wokół oczu.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?