/ CZAS ZABIEGU
30 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
4

/ WYKONUJE
kosmetolog

/ ZNIECZULENIE
brak

STYMULACJA MIĘŚNI HIFEM+ i RF

NOWOŚĆ! Jedyny na Śląsku nieinwazyjny system do jednoczesnej budowy mięśni i spalania tkanki tłuszczowej! Spektakularny efekt modelowania sylwetki dzięki dwóm rodzajom energii

Inowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki wykorzystujące w jednym zabiegu aż dwa rodzaje energii – HIFEM+ i RF. Dzięki takiemu połączeniu spala tłuszcz oraz rzeźbi mięśnie ze skutecznością, jakiej nie dają żadne inne urządzenia.

Widocznie poprawia napięcie i jędrność skóry na brzuchu, wzmacnia mięśnie pośladków, ud, łydek i ramion, redukuje przy tym tkankę tłuszczową nawet o 30% i powoduje ok. 25% przyrost masy mięśniowej. To wszystko w sposób całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny!

UMÓW
WIZYTĘ

  25% MIĘŚNI WIĘCEJ, 30% TKANKI TŁUSZCZOWEJ MNIEJ! WYSTARCZĄ 4 ZABIEGI WYKONYWANE 1 RAZ W TYGODNIU!

  Wypełnij formularz, aby umówić się na konsultację, podczas której specjalista Say WOW! ustali indywidualny plan zabiegów.
  Katowice  OPIS
  ZABIEGU

  Zabieg stymulacji mięśni polega na ich intensywnym treningu. Podczas ok. 30-minutowego zabiegu urządzenie wykonuje za pacjenta kilkadziesiąt tysięcy bardzo intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Jest to trening, jakiego nie da się wykonać w trakcie zwykłych ćwiczeń. Skurcze wywoływane energią HIFEM+ są potęgowane odpowiednio dopasowaną falą radiową (RF), dając jeszcze lepsze efekty.

  Połącznie energii elektromagnetycznej z falą radiową skutkuje wzrostem wolumetrycznym mięśni (hipertrofią) oraz wzrostem włókien mięśniowych (hiperplazję). Mięśnie wzrastają średnio o 25%. Ponadto ciepło emitowane przez falę elektromagnetyczną rozprzestrzenia się w sposób równomierny, dzięki czemu efekt lipolizy wzmacnia się. Pomimo tak intensywnego treningu w mięśniach nie gromadzi się kwas mlekowy, pacjent nie musi więc martwić się zakwasami.

  Fala radiowa redukuje tkankę tłuszczową poprzez wywołanie efektu termicznego. Komórki tłuszczowe zostają podgrzane i ulegają apoptozie, czyli obumarciu. Wysoka temperatura dodatkowo przyspiesza krążenie krwi i metabolizm, dzięki czemu obumarłe komórki są szybciej wydalane z organizmu. Fala radiowa bardzo korzystnie wpływa także na wygląd skóry. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe ulegają skróceniu i zagęszczeniu. Fibroblasty zwiększają także produkcję kolagenu i elastyny, a naczynia krwionośne poszerzają się, dając efekt lepszego dotlenienia i odżywienia skóry, która z kolei staje się bardziej jędrna i elastyczna.

  PRZEBIEG ZABIEGU

  W trakcie 30-minutowego zabiegu pacjent leży na plecach lub na brzuchu, w zależności od obszaru poddanego zabiegowi. Aplikatory przypinane są do ciała przy pomocy specjalnych pasów. Po uruchomieniu urządzenia pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, jednie delikatne wibracje bądź mrowienie. W tym czasie może spokojnie się relaksować, np. czytając gazetę. Zabieg jest nie tylko bezbolesny i nieinwazyjny, ale też nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent może powrócić do normalnej aktywności

  WSKAZANIA
  DO ZABIEGU

  • wiotki, nieumięśniony brzuch oraz talia
  • płaskie pośladki
  • nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ud, pośladków, talii
  • rozstępy mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie
  • nieregularna powierzchnia brzucha / pośladków po zabiegu liposukcji
  • osłabienie mięśni związane z wiekiem
  • przygotowanie do treningów

  PRZECIWSKAZANIA

  • ciąża i karmienie piersią
  • choroba nowotworowa
  • rozrusznik serca oraz inne wszczepione urządzenia
  • metalowe implanty w okolicy poddawanej zabiegowi
  • wkładka domaciczna
  • miesiączka

  EFEKT
  ZABIEGU

  Wykonany w serii 4 zabiegów, 1 raz w tygodniu:

  • redukcja tkanki tłuszczowej o 30%
  • przyrost mięśni o 25% (brzucha, pośladków, ud łydek, ramion)
  • wyraźne ujędrnienie i uelastycznienie skóry
  • wzmocniona lipoliza

  PRZED
  PO

  KOSZT
  ZABIEGU

  BTL EMSCULPT NEO – HIFEM+ i RF w jednym zabiegu
  1 zabieg (1 okolica) 1 700 zł
  Seria 4 zabiegów (1 okolica) 5 700 zł 3100 zł*

  * Cena obejmuje kompletną serię 4 zabiegów

  WYBIERZ ZABIEG I ZAREZERWUJ
  TERMIN WIZYTY W KATOWICACH

  Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

  Gdzie chcesz się umówić?