Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
30 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
4

/ WYKONUJE
kosmetolog

/ ZNIECZULENIE
brak

blank

EMSCULPT NEO - Katowice

blank
NOWOŚĆ! Jedyny na Śląsku nieinwazyjny system do jednoczesnej budowy mięśni i spalania tkanki tłuszczowej! Spektakularny efekt modelowania sylwetki dzięki dwóm rodzajom energii

BTL EMSCULPT NEO to innowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki wykorzystujące w jednym zabiegu aż dwa rodzaje energii – HIFEM+ i RF. Dzięki takiemu połączeniu BTL EMSULPT NEO spala tłuszcz oraz rzeźbi mięśnie ze skutecznością, jakiej nie dają żadne inne urządzenia.

Widocznie poprawia napięcie i jędrność skóry na brzuchu, wzmacnia mięśnie pośladków, ud, łydek i ramion, redukuje przy tym tkankę tłuszczową nawet o 30% i powoduje ok. 25% przyrost masy mięśniowej. To wszystko w sposób całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny!

UMÓW
WIZYTĘ

blank

  25% MIĘŚNI WIĘCEJ, 30% TKANKI TŁUSZCZOWEJ MNIEJ! WYSTARCZĄ 4 ZABIEGI WYKONYWANE 1 RAZ W TYGODNIU!

  Wypełnij formularz, aby umówić się na konsultację, podczas której specjalista Say WOW! ustali indywidualny plan zabiegów.
  KatowiceWarszawa  OPIS
  ZABIEGU

  blank

  BTL EMSCULPT NEO polega na intensywnym treningu mięśni. Podczas ok. 30-minutowego zabiegu urządzenie wykonuje za pacjenta kilkadziesiąt tysięcy bardzo intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Jest to trening, jakiego nie da się wykonać w trakcie zwykłych ćwiczeń. Skurcze wywoływane energią HIFEM+ są potęgowane odpowiednio dopasowaną falą radiową (RF), dając jeszcze lepsze efekty.

  Połącznie energii elektromagnetycznej z falą radiową skutkuje wzrostem wolumetrycznym mięśni (hipertrofią) oraz wzrostem włókien mięśniowych (hiperplazję). Mięśnie wzrastają średnio o 25%. Ponadto ciepło emitowane przez falę elektromagnetyczną rozprzestrzenia się w sposób równomierny, dzięki czemu efekt lipolizy wzmacnia się. Pomimo tak intensywnego treningu w mięśniach nie gromadzi się kwas mlekowy, pacjent nie musi więc martwić się zakwasami.

  Fala radiowa redukuje tkankę tłuszczową poprzez wywołanie efektu termicznego. Komórki tłuszczowe zostają podgrzane i ulegają apoptozie, czyli obumarciu. Wysoka temperatura dodatkowo przyspiesza krążenie krwi i metabolizm, dzięki czemu obumarłe komórki są szybciej wydalane z organizmu. Fala radiowa bardzo korzystnie wpływa także na wygląd skóry. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe ulegają skróceniu i zagęszczeniu. Fibroblasty zwiększają także produkcję kolagenu i elastyny, a naczynia krwionośne poszerzają się, dając efekt lepszego dotlenienia i odżywienia skóry, która z kolei staje się bardziej jędrna i elastyczna.

  PRZEBIEG ZABIEGU

  blank

  blank
  W trakcie 30-minutowego zabiegu pacjent leży na plecach lub na brzuchu, w zależności od obszaru poddanego zabiegowi. Aplikatory przypinane są do ciała przy pomocy specjalnych pasów. Po uruchomieniu urządzenia pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, jednie delikatne wibracje bądź mrowienie. W tym czasie może spokojnie się relaksować, np. czytając gazetę. Zabieg jest nie tylko bezbolesny i nieinwazyjny, ale też nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent może powrócić do normalnej aktywności

  WSKAZANIA
  DO ZABIEGU

  blank
  • wiotki, nieumięśniony brzuch oraz talia
  • płaskie pośladki
  • nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ud, pośladków, talii
  • rozstępy mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie
  • nieregularna powierzchnia brzucha / pośladków po zabiegu liposukcji
  • osłabienie mięśni związane z wiekiem
  • przygotowanie do treningów

  Przeciwskazania

  blank
  • ciąża i karmienie piersią
  • choroba nowotworowa
  • rozrusznik serca oraz inne wszczepione urządzenia
  • metalowe implanty w okolicy poddawanej zabiegowi
  • wkładka domaciczna
  • miesiączka

  EFEKT
  ZABIEGU

  blank

  EMSCULPT NEO wykonany w serii 4 zabiegów, 1 razy w tygodniu:

  • redukcja tkanki tłuszczowej o 30%
  • przyrost mięśni o 25% (brzucha, pośladków, ud łydek, ramion)
  • wyraźne ujędrnienie i uelastycznienie skóry
  • wzmocniona lipoliza

  PRZED
  PO

  blank

  KOSZT
  ZABIEGU

  blank
  NOWOŚĆ! BTL EMSCULPT NEO – HIFEM+ i RF w jednym zabiegu
  1 zabieg (1 okolica) 1 700 zł
  Seria 4 zabiegów (1 okolica) 5 700 zł 3400 zł*

  * Cena obejmuje kompletną serię 4 zabiegów

  WYBIERZ ZABIEG
  I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

  / 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /