Ginekologia estetyczna

odzyskaj komfort życia

Ginekologia estetyczna łączy w sobie usługi z zakresu ginekologii i chirurgii plastycznej jedocześnie. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie zarówno estetyki i funkcji narządów płciowych, jak i poprawa zdrowia kobiety.

Skutkuje to również pozbyciem się kompleksów i barier psychicznych towarzyszących dotychczasowemu wyglądowi. Ginekologia estetyczna wpływa na czerpanie przyjemności z życia seksualnego.

Say WOW! oferuje cały wachlarz zabiegów, które rozwiązują problemy intymne kobiet i zwiększają komfort ich życia.

ZDROWIE INTYMNE

Specjalizujemy się w zabiegach rewitalizacji i rekonstrukcji narządów rodnych kobiety oraz leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Rozumiemy potrzeby współczesnych kobiet. Zadbaj o zdrowie intymne i odzyskaj pewność siebie!

UMÓW WIZYTĘ!

Pozbądź się problemów intymnych

Wypełnij formularz i umów się na konsultację z dr Iman Hijazi

  .DR IMAN HIJAZI

  lekarz ginekologii estetycznej, ginekolog położnik

  Dr Iman Hijazi posiada doświadczenie w wielu obszarach ginekologii, położnictwa i ginekologii estetycznej. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie na Wydziale Lekarskim. Przez 7 lat pracowała na Oddziale Perinatologii i Ginekologii Centralnego Szpitala Klinicznego w Katowicach jako asystent. Uzyskała specjalizację ginekologiczno-położniczą w 2010 roku i od 2011 roku współpracuje ze Szpitalem Powiatowym w Mikołowie.

  Obecnie związana z centrum medycznych holsäMED oraz kliniką medycyny estetycznej Say WOW!. Ukończyła wiele kursów krajowych i międzynarodowych z zakresu ginekologii plastycznej oraz ginekologii i położnictwa.

  Jej zakres działań w obszarze ginekologii estetycznej obejmuje leczenie nietrzymania moczu, labioplastykę, plastykę przedsionka pochwy, usunięcie oraz odtworzenie błony dziewiczej, plastykę napletka łechtaczki, G-shot, czyli powiększenie punktu G, leczenie zespołu rozluźnienia pochwy, laserową terapię pochwy oraz rewitalizację poporodową.

  SPOSOBY LECZENIA

  TO DLA MNIE!

  Pozbądź się problemów intymnych

  Wypełnij formularz i umów się na konsultację z dr Iman Hijazi

   BULKAMID

   WYBIERZ ZABIEG I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

   Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

   Gdzie chcesz się umówić?