Rumień

Rumień to miejscowe zaczerwienie skóry będące wynikiem poszerzenia drobnych naczyń powierzchniowych. Nie jest to wyłącznie problem estetyczny. Długo nieleczony rumień może bowiem rozwinąć się w trądzik różowaty, dlatego należy z nim walczyć. Zabiegi, które pomogą Ci skutecznie zredukować rumień to przede wszystkim Xela Rederm oraz tzw. zimny młotek.

Zabiegu na rumień Katowice, Warszawa

Jak zlikwidować rumień?
Gdy tylko trochę się zdenerwujesz, Twoje policzki momentalnie oblewają się rumieńcem? Tak samo reagujesz na zmiany temperatur i ostre potrawy? Chciałabyś, aby Twoja twarz wreszcie przestała się czerwienić, ale nie masz pojęcia, co możesz z tym zrobić. Z pomocą przychodzą zabiegi wykonywane w klinice Say WOW! Dzięki nim rumień stanie się już tylko niemiłym wspomnieniem.

Zabiegi na rumień w klinice Say WOW!
Rumień można skutecznie zlikwidować przy pomocy redermalizacji Xela Rederm. To unikalne połączenie wysoko stężonego kwasu hialuronowego oraz kwasu bursztynowego. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża skórę, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, a także działał antyoksydacyjnie i przeciwstarzeniowo. Kwas bursztynowy wpływa z kolei na procesy metaboliczne skóry, usprawnia oddychanie komórkowe oraz metabolizm fibroblastów – komórek wytwarzających kolagen, elastynę  i kwas hialuronowy. Ponadto usprawnia mikrokrążenie, dzięki czemu zaczerwienienie skóry staje się mniej widoczne. Zabiegiem skutecznie redukującym rumień jest także zimny młotek. Najczęściej stanowi on zwieńczenie innych zabiegów kosmetycznych i polega na schładzaniu skóry przy pomocy specjalnej głowicy. W ten sposób obkurczamy naczynia krwionośne, niwelując zaczerwienienie skóry.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?