Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
10-60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1-3

/ WYKONUJE
lekarz/kosmetolog

/ ZNIECZULENIE
brak

USUWANIE
TATUAŻU

Skuteczna metoda usuwania tatuaży.

W Say WOW! wykorzystujemy najnowszej generacji laser Alma Harmony Pro Q-Switch. Skutecznie eliminuje wszystkie rodzaje i kolory barwników oraz zmniejsza do minimum ryzyko powstania blizn i przebarwień. Jest to bezpieczna i najmniej inwazyjna metoda usuwania tatuaży.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

  • tatuaż
  • makijaż permanentny

PRZEBIEG
ZABIEGU

W zależności rodzaju oraz koloru barwnika, specjalista dobierze odpowiednie parametry oraz moc lasera. Następnie obszar poddany zabiegowi zostanie dokładnie oczyszczony oraz pokryty cienką warstwą żelu.

Po przyłożeniu głowicy do powierzchni skóry oddawane są strzały. Wiązka lasera przenika przez skórę i jest wchłaniana przez barwnik, który rozpada się na małe kawałki. Następnie w wyniku fizjologicznych procesów organizm pozbywa się ich. Głowica lasera wyposażona jest w system chłodzenia kontaktowego, który chroni naskórek i niweluje dyskomfort podczas zabiegu. Zabieg jest więc praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

W miejscu, gdzie znajdował się barwnik może pojawić się zaczerwienienie oraz strupki, które po kilku dniach odpadają. Miejsce po strupku może być zaróżowione, dlatego należy je chronić przed promieniami słonecznymi oraz smarować kosmetykami z filtrami UV.

EFEKT
ZABIEGU

Rezultat zabiegu uwidacznia się stopniowo. Cząsteczki barwnika są systematycznie wchłaniane przez organizm, aby po kilku zabiegach barwnik zniknął zupełnie.

KOSZT
ZABIEGU

Usuwanie tatuażu 100 zł / 1 cm2

W przypadku dużych tatuaży cena ustalana jest indywidualnie.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /