Makijaż permanentny

Permanentny makijaż powiek, brwi i ust zyskuje wciąż na popularności. Zdarza się jednak, że efekt jest niesatysfakcjonujący. Laser Alma Harmony Pro Q-Switch pomoże Ci skutecznie pozbyć się niechcianego makijażu permanentnego i odzyskać naturalny wygląd.

Usuwanie makijażu permanentnego Katowice, Warszawa

Jak usunąć makijaż permanentny?
Chciałaś, by makijaż permanentny zdobił Twoją twarz i podkreślał walory urody. Jednak nie do końca jesteś zadowolona z efektu. Brwi wydają Ci się za ciemne, a usta mają złe dobrany kształt i nieładny kolor? Spokojnie! Makijaż permanentny, choć trwały, da się usunąć. Chcesz powrócić do naturalnego wyglądu z pomocą doświadczonych specjalistów?  Zapraszamy do kliniki medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW! w Katowicach lub w Warszawie na profesjonalne zabiegi laserowe.

Usuwanie makijażu permanentnego w klinice Say WOW!
W Say WOW! Clinic dysponujemy najnowszej generacji laserem Alma Harmony Pro Q-Switch. Umożliwia on bezpieczne i skuteczne usunięcie makijażu permanentnego, kolorowego tatuażu czy różnego typu zmian pigmentowych. Tajemnica skuteczności lasera tkwi w ultrakrótkich, bardzo silnych impulsach światła laserowego oddziałujących na głębokie warstwy skóry. Nanosekundowy impuls o długości fali 1064/532 nm, penetrując skórę dociera aż do barwnika. Następnie jego cząsteczki są rozbijane na mniejsze elementy i usunięte na drodze fagocytozy. Laser koncentruje się wyłącznie na barwniku, skóra w okół pozostaje więc bezpieczna. Rekonwalescencja po zabiegu jest więc bardzo krótka, a ryzyko powstania blizn niewielkie. Ponadto zabieg ten jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga podania znieczulenia. Jest to możliwe dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia, w jaki wyposażona jest głowica lasera.

 

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?