Utrata owalu twarzy

Główną przyczyną utraty wyraźnego owalu twarzy są zmiany związane ze starzeniem się skóry. Na szczęście medycyna estetyczna dysponuje całym wachlarzem zabiegów, dzięki którym spowolnisz procesy starzenia się skóry, przywrócisz utraconą objętość twarzy i odbudujesz „trójkąt młodości”. Najpopularniejsze z nich to m.in.: Angel System HD-PRP, wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, mezolifting, nici liftingujące, laser frakcyjny, termolifting NIR, Clear Lift czy mezoterapia igłowa.

Zabiegi na odzyskanie owalu twarzy Katowice, Warszawa

Odzyskanie owalu twarzy w klinice Say WOW!
Zauważyłaś, że dolna część Twojej twarzy w okolicach żuchwy straciła owal? Jest to efekt naturalnego procesu starzenia się skóry, wynikający z rozluźnienia włókien kolagenowych oraz zmiany zawartości tkanki tłuszczowej. Utracie owalu twarzy sprzyjają również zaburzenia hormonalne, szybki spadek wagi, opalanie się czy palenie papierosów. Na szczęście utracie owalu twarzy można skutecznie przeciwdziałać przy pomocy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jeśli więc nie jesteś zadowolona z wyglądu dolnej części swojej twarzy, zapraszamy na konsultację z naszym ekspertem w klinice medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW!, który zaproponuje Ci jedno z możliwych rozwiązań.

Jak skutecznie przywracamy owal twarzy?
Jednym ze sposobów przywracania owalu twarzy, jaki możemy Ci zaproponować, jest peeling PRX-T 33. To nowatorskie podejście do peelingu skóry, który łączy w sobie działanie odmładzające, oczyszczające oraz pomaga zlikwidować blizny. Jednym ze wskazań do zabiegu jest utrata napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu, prowadząca właśnie do zanikania owalu twarzy. Składa się on z dwóch etapów serii mikronakłuć skóry połączonej z aplikacją substancji czynnej, oraz stymulacji chemicznej, której celem jest głęboka przebudowa i odmłodzenie skóry. Innym polecanym zabiegiem dla kobiet chcących odzyskać owal twarzy jest maska LED. Urządzenie wykorzystuje leczniczą rolę światła widzialnego do poprawy kondycji skóry. Światło wnika w głąb skóry i dalej do wnętrza komórek, stymulując zachodzące w niej procesy. Powstrzymać oznaki starzenia się skóry i przywrócić twarzy jej naturalny owal można także za pomocą wolumetrii. Zabieg polega na podaniu usieciowanego kwasu hialuronowego, który wypełnia ubytki i wyrównuje kontur twarzy. W zależności od potrzeb przy pomocy wolumetrii można też podkreślić kości policzkowe, wymodelować linię żuchwy czy skorygować kształt nosa.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?