Cera naczynkowa

Rozszerzone naczynka na twarzy i nogach to powszechna kobieca przypadłość. O ile na twarzy są jedynie mankamentem urody, o tyle na nogach mogą sygnalizować poważne choroby. Nieestetycznych pajączków, rozszerzonych naczynek oraz zmian naczyniowych można skutecznie pozbyć się za pomocą lasera Alma Harmony Pro Nd: YAG.

Zabiegi cerę naczynkową Katowice, Warszawa

Jak w Say WOW! radzimy sobie z cerą naczynkową? 
Gdy w pomieszczeniu lub za zewnątrz robi się tylko trochę cieplej, twoja twarz pokrywa się rumieńcem i drobnymi naczynkami? W takim razie jesteś posiadaczką cery naczynkowej – najbardziej problematycznej spośród wszystkich rodzajów cery. Pamiętaj też Rozszerzone naczynka nie są jedynie problemem estetycznym. Nie wolno ich bagatelizować, ponieważ może to być objaw np. problemów z krążeniem. Ale nie martw się! W klinice medycyny estetycznej Say WOW! wiemy, jak sprawić, aby twoja twarz zyskała gładszą i bardziej jednolitą barwę.

Najskuteczniejsze zabiegi na cerę naczynkową
Współczesna medycyna estetyczna dysponuje wieloma urządzeniami , które doskonale radzą sobie z cerą naczynkową. Jednym z takich urządzeń jest Alma Harmony Pro – multiaplikacyjna platforma laserową najnowszej generacji. Urządzenie to emituje różne typu energii laserowej, w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Do zamykania naczynek i leczenia wylewów podskórnych służy laser Alma Harmony Pro Nd: YAG. Pod tą nazwą kryje się laser neodymow-yagowy o długości fali 1064 nm i długim impulsie. Fala o tej długości głęboko penetruje tkankę oraz zapewnia wysoką absorpcją chromoforu w postaci hemoglobiny. Po dobraniu odpowiednich parametrów i mocy lasera, skóra zostaje oczyszczona i pokryta cienką warstwą żelu. Następnie przykładana jest do niej głowica lasera. Pod wpływem wytworzonej temperatury komórki z nadmiarem hemoglobiny ulegają rozpadowi, a następnie wchłonięte i zastąpione prawidłowymi.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?