/ CZAS ZABIEGU
30-60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

MEZOLIFTING

Silna rewitalizacja i poprawa kondycji skóry bez efektu wypełnienia i zmiany rysów twarzy.

Spektakularna regeneracja skóry i młodszy wygląd aż do 9 miesięcy. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu preparatowi na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego – Juvéderm® VOLITE. Już po jednym zabiegu skóra jest nawilżona i elastyczna, a drobne zmarszczki wygładzone.

Juvéderm® VOLITE łączy nisko i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, tworząc ścisłe usieciowany żel o intensywnym działaniu nawilżającym i wygładzającym skórę. Efekt mezoliftingu jest zatem nieporównywalny do tego, jaki udaje się osiągnąć dzięki zwykłej mezoterapii.

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

  • Przesuszona skóra twarzy, szyi i dekoltu
  • Szara i pozbawiona blasku cera
  • Drobne zmarszczki
  • Wiotka skóra

PRZEBIEG
ZABIEGU

Skóra pacjentki zostaje dokładnie oczyszczona. Następnie lekarz precyzyjnie ostrzykuje preparatem Juvéderm® VOLITE obszar poddany zabiegowi.

Zabieg jest w pełni bezpieczny i niemal bezbolesny. Juvéderm® VOLITE zawiera lidokainę (środek znieczulający). U bardzo wrażliwych pacjentów obszar poddany zabiegowi może zostać dodatkowo znieczulony kremem znieczulającym.

Tuż po zabiegu mogą pojawić się niewielkie siniaki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia preparatu, które powinny zniknąć po około 7 dniach.

EFEKT
ZABIEGU

Skoncentrowane działanie Juvéderm® VOLITE sprawia, że skóra jest promienna, wygładzona, intensywnie nawilżona, bardziej napięta i elastyczna. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się do 9 miesięcy. Już po jednym zabiegu skóra odzyskuje blask oraz młody i zdrowy wygląd.

KOSZT
ZABIEGU

Juvederm Volite 1 ml 1 200 zł
Juvederm Volite 2 ml 2 000 zł
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?