Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
30-40 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1-3

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
brak/miejscowe

blank

USUWANIE
BLIZN I ROZSTĘPÓW

blank
Działanie skoncentrowane bezpośrednio na bliznach i rozstępach.

Usuwanie blizn i rozstępów przy pomocy lasera frakcyjnego to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji blizn o różnym pochodzeniu m.in. blizn pooperacyjnych, blizn potrądzikowych oraz rozstępów. Niezwykle wąska wiązka lasera działa precyzyjnie na zmienioną chorobowo skórę. Odpowiedzią organizmu jest wzmożona regeneracja skóry, a w rezultacie zanik blizn i rozstępów.

W Say WOW! wykorzystujemy najnowszej generacji fraxel Alma Harmony Pro iPixel oraz laser frakcyjny eCO2 do usuwania rozstępów oraz blizn.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

blank
  • Blizny potrądzikowe
  • Blizny pooparzeniowe
  • Blizny pooperacyjne
  • Blizny zanikowe
  • Rozstępy

PRZEBIEG
ZABIEGU

blank

W pierwszej kolejności specjalista dobierze odpowiednie parametry i moc lasera. Następnie obszar poddany zabiegowi zostanie dokładnie oczyszczony oraz pokryty cienką warstwą żelu.

Po przyłożeniu głowicy do skóry oddawane są strzały. Światło lasera wnika w głąb skóry tworząc w obrębie blizny kolumny mikroskopijnych uszkodzeń, które otoczone są zdrową, nienaruszoną tkanką. Równocześnie uruchamiane zostają procesy regeneracyjne i naprawcze, w wyniku których uszkodzona tkanka zostaje zastąpiona nową.

EFEKT
ZABIEGU

blank

Blizny przerostowe ulegają spłaszczeniu, a zagłębienia w miejscu blizn zanikowych wypełniają się. Finalnie blizna znika, a powierzchnia i koloryt skóry wyrównują się.

Każdy zabieg poprawia wygląd blizny, choć niekiedy pierwsze wyraźne efekty widać dopiero po kilku zabiegach. W zależności od głębokości blizny, zabieg należy powtarzać co 4 tygodnie, aż do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

 

PRZED
PO

blank

KOSZT
ZABIEGU

blank

Laser frakcyjny eCO2

Blizny od 200 zł*
Rozstępy od 400 zł*
Pakiet: 3 zabiegi ** Zapytaj o cenę**

 

Alma Harmony Pro Pixel

Blizny od 150 zł*
Rozstępy od 200 zł*
Pakiet: 3 zabiegi ** Zapytaj o cenę**

*Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
** Cena zabiegu ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą w zależności od obszaru i miejsca.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /