/ CZAS ZABIEGU
30-60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
3-4

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

KOLAGEN
NITHYA

Długotrwała regeneracja i rewitalizacja skóry.

Kolagen odpowiada za gęstość, sprężystość, jędrność, elastyczność skóry oraz procesy gojenia się ran. Z biegiem lat zmniejsza się ilość włókien kolagenowych oraz elastyny w skórze. Przez to z wiekiem staje się ona bardziej sucha, wrażliwa, wiotka, skłonna do powstawania rumienia, przerbarwień i uczuleń.

Nithya to procedura oparta o działanie kolagenu, w pełni zgodnego z kolagenem naturalnie występującym w skórze. Mezoterapia kolagenowa Nithya spowalnia procesy starzenia się skóry i mobilizuje ją do regeneracji. Dzięki temu zabieg nie tylko wyraźnie spłyca zmarszczki oraz poprawia jędrność, elastyczność i gęstość skóry, ale także pozwala pozbyć się cellulitu, rozstępów i plam starczych. Kolagen Nithya polecany jest także jako zabieg wspomagający po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

 

 

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

Nithya to terapia, która doskonale spełni oczekiwania pacjentek zarówno z młodą, jak i dojrzałą skórą. Zabieg może być wykonywany na każdej części ciała w zależności od potrzeb. Nawet na najdelikatniejszych obszarach, takich jak okolice oczu, ust, szyi, na dekolcie czy grzbietach dłoni.

  • Widoczne oznaki starzenia się skóry
  • Zmarszczki
  • Utrata elastyczności i jędrności skóry
  • Wiotkość skóry
  • Nierównomierny koloryt skóry
  • Fotouszkodzenia skóry
  • Blizny i rozstępy
  • Cellulit
  • Sucha i pozbawiona blasku skóra

PRZEBIEG
ZABIEGU

Procedura zabiegowa przebiega jak klasyczna mezoterapia. Najpierw obszar poddany zabiegowi zostaje dokładnie oczyszczony i znieczulony kremem znieczulającym. Następnie lekarz, przy pomocy cieniutkiej igły, śródskórnie podaje preparat Nithya.

Zabieg jest małoinwazyjny i praktycznie bezbolesny. Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie siniaki w miejscach wkłuć, które znikają w ciągu kliku dni i łatwo ukryć je po makijażem.

EFEKT
ZABIEGU

Efektem zabiegu jest wyraźne odmłodzenie oraz poprawa wyglądu skóry. Kolagen Nithya sprawia, że skóra zyskuje nową jakość, elastyczność i gęstość. Zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra nabiera blasku i kolorytu. Zniwelowane zostają także wiotkość i objawy fotostarzenia. Preparat redukuje także rozstępy i blizny potrądzikowe.

Pierwsze rezultaty mezoterapii kolagenowej Nithya widać już po pierwszym zabiegu. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów. Efekty utrzymują się 1-1,5 roku.

KOSZT
ZABIEGU

Kolagen Nithya body 1 800 zł / 10 ml
Kolagen Nithya- 2 okolice (twarz, szyja, dekolt, dłonie) 980 zł / 5 ml

* Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?