/ CZAS ZABIEGU
30-75 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1-3

/ WYKONUJE
lekarz/kosmetolog

/ ZNIECZULENIE
brak

COOLSCULPTING

Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej w godzinę!

Kriolipoliza CoolSculpting polega na kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno. Zamrażanie tkanki tłuszczowej skutkuje uszkodzeniem i  obumarciem komórek tłuszczowych, które w miarę upływu czasu zostają wydalone przez organizm. Kriolipoliza CoolSculpting pozwala na precyzyjne aplikowanie niskiej temperatury w konkretne obszary, co umożliwia wykonanie zabiegu z dużą dokładnością, bez naruszenia okolicznych tkanek.

Say WOW! Medycyna Estetyczna jest pierwszą i jedyną kliniką w Polsce, która posiada pełne portfolio głowic CoolAdvantageTM. Nowe głowice to czas zabiegu krótszy o połowę, większy obszar zabiegowy, mniejszy dyskomfort po zabiegu, większa efektywność zabiegu.

Zapraszamy na zabiegi wyszczuplające Kriolipolizy CoolSculpting do naszych klinik w Warszawie i Katowicach.

PRZED
PO

 

KRIOLIPOLIZA
COOLSCULPTING

Umów się na konsultację

  DOWIEDZ SIĘ
  WIĘCEJ

  WSKAZANIA
  DO ZABIEGU

  Kriolipoliza CoolSculpting to metoda służąca modelowaniu sylwetki. Zabieg najlepiej sprawdza się u osób o prawidłowej masie ciała, które mimo ćwiczeń fizycznych i diety nie są w stanie wyeliminować miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej np. z brzucha, boczków, pleców czy ud. Zamrażanie tkanki tłuszczowej rozwiązuje ten problem.

  Say WOW! jest jedyną kliniką w Polsce, która posiada głowicę CoolAdvantage PetiteTM, która rzeźbi ramiona i plecy, zmniejsza boki oraz uda. 

  • nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, pleców, talii, ramion, ud, kolan
  • ginekomastia
  • podwójny podbródek
  • wałeczki wokół biustonosza
  • wałeczki pod pośladkami

  PRZEBIEG
  ZABIEGU

  Zabieg wyszczuplający CoolSculpting wykonywany jest przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

  Do obszaru zabiegowego przykładana jest podkładka żelowa oraz głowica wyposażona w próżniowy aplikator. Aplikator delikatnie zasysa skórę wraz tkanką tłuszczową z wybranego obszaru i przytrzymuje ją pomiędzy dwoma panelami chłodzącymi. Przez określony czas tkanka poddawana jest chłodzeniu. Kriolipoliza niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe, oszczędzając tkanki i narządy mniej podatne na zimno, takie jak skóra, mięśnie czy nerwy.

  Urządzenie do kriolipolizy CoolSculpting wyposażone jest w sensory termiczne, które stale monitorują poziom chłodzenia skóry. Umożliwia to regulację chłodzenia podczas zabiegu. Dzięki temu zamrażanie tkanki tłuszczowej jest bezpieczne, a ryzyko odmrożeń zostaje wyeliminowane.

  EFEKT
  ZABIEGU

  Perfekcyjne ciało bez skalpela!

  Pierwsze efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej widoczne są już po 3 tygodniach. Pełny rezultat osiąga się jednak po około 2-3 miesiącach od zabiegu kriolipolizy. Tyle czasu potrzeba, aby organizm wyeliminował obumarłe komórki tłuszczowe.

  W większości przypadków wystarczy jeden zabieg na daną partię ciała. Pacjenci, chcący pogłębić efekt, mogą ponownie poddać się zabiegowi CoolSculpting po 1 miesiącu.

  Podczas kriolipolizy CoolSculpting komórki tłuszczowe zostają trwale usunięte, co zapobiega powstaniu tzw. efektu jo-jo.

  Kriolipoliza efekty

  Ostateczny efekt zabiegu zależny jest od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

  KOSZT
  ZABIEGU

  Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

  Gdzie chcesz się umówić?