/ CZAS ZABIEGU
30-75 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1-3

/ WYKONUJE
kosmetolog/fizjoterapeuta

/ ZNIECZULENIE
brak

COOLSCULPTING

Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej w godzinę!

Kriolipoliza CoolSculpting polega na kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno. Zamrażanie tkanki tłuszczowej skutkuje uszkodzeniem i  obumarciem komórek tłuszczowych, które w miarę upływu czasu zostają wydalone przez organizm. Kriolipoliza CoolSculpting pozwala na precyzyjne aplikowanie niskiej temperatury w konkretne obszary, co umożliwia wykonanie zabiegu z dużą dokładnością, bez naruszenia okolicznych tkanek.

Say WOW! Medycyna Estetyczna jest pierwszą i jedyną kliniką w Polsce, która posiada pełne portfolio głowic CoolAdvantageTM. Nowe głowice to czas zabiegu krótszy o połowę, większy obszar zabiegowy, mniejszy dyskomfort po zabiegu, większa efektywność zabiegu.

Zapraszamy na zabiegi wyszczuplające Kriolipolizy CoolSculpting do naszych klinik w Warszawie i Katowicach.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
telefonicznie lub przez Booksy

PRZED
PO

 

KRIOLIPOLIZA
COOLSCULPTING

Umów się na konsultację

  DOWIEDZ SIĘ
  WIĘCEJ

  WSKAZANIA
  DO ZABIEGU

  Kriolipoliza CoolSculpting to metoda służąca modelowaniu sylwetki. Zabieg najlepiej sprawdza się u osób o prawidłowej masie ciała, które mimo ćwiczeń fizycznych i diety nie są w stanie wyeliminować miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej np. z brzucha, boczków, pleców czy ud. Zamrażanie tkanki tłuszczowej rozwiązuje ten problem.

  Say WOW! jest jedyną kliniką w Polsce, która posiada głowicę CoolAdvantage PetiteTM, która rzeźbi ramiona i plecy, zmniejsza boki oraz uda. 

  • nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, pleców, talii, ramion, ud, kolan
  • ginekomastia
  • podwójny podbródek
  • wałeczki wokół biustonosza
  • wałeczki pod pośladkami

  PRZEBIEG
  ZABIEGU

  Zabieg wyszczuplający CoolSculpting wykonywany jest przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

  Do obszaru zabiegowego przykładana jest podkładka żelowa oraz głowica wyposażona w próżniowy aplikator. Aplikator delikatnie zasysa skórę wraz tkanką tłuszczową z wybranego obszaru i przytrzymuje ją pomiędzy dwoma panelami chłodzącymi. Przez określony czas tkanka poddawana jest chłodzeniu. Kriolipoliza niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe, oszczędzając tkanki i narządy mniej podatne na zimno, takie jak skóra, mięśnie czy nerwy.

  Urządzenie do kriolipolizy CoolSculpting wyposażone jest w sensory termiczne, które stale monitorują poziom chłodzenia skóry. Umożliwia to regulację chłodzenia podczas zabiegu. Dzięki temu zamrażanie tkanki tłuszczowej jest bezpieczne, a ryzyko odmrożeń zostaje wyeliminowane.

  EFEKT
  ZABIEGU

  Perfekcyjne ciało bez skalpela!

  Pierwsze efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej widoczne są już po 3 tygodniach. Pełny rezultat osiąga się jednak po około 2-3 miesiącach od zabiegu kriolipolizy. Tyle czasu potrzeba, aby organizm wyeliminował obumarłe komórki tłuszczowe.

  W większości przypadków wystarczy jeden zabieg na daną partię ciała. Pacjenci, chcący pogłębić efekt, mogą ponownie poddać się zabiegowi CoolSculpting po 1 miesiącu.

  Podczas kriolipolizy CoolSculpting komórki tłuszczowe zostają trwale usunięte, co zapobiega powstaniu tzw. efektu jo-jo.

  Kriolipoliza efekty

  Ostateczny efekt zabiegu zależny jest od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

  KOSZT
  ZABIEGU

  COOLSCULPTING
  Wymrażanie tkanki tłuszczowej (1 okolica, 2 przyłożenia)
  Cena dotyczy głowic: CoolAdvantage (brzuch dół, brzuch góra, boki, uda, plecy, ramiona, uda wewnętrzne), CoolAdvantage Plus (brzuch dół, brzuch góra, duże boki), CoolAdvantage Petite (ramiona, boki, brzuch mniejszy góra, brzuch mniejszy dół, plecy, uda wewnętrzne), CoolMini (wałki przy biustonoszu, kolana), CoolSmooth PRO (bryczesy).
  2 700 zł
  Wymrażanie tkanki tłuszczowej podbródka (1 okolica, 1 przyłożenie)
  Cena dotyczy głowicy CoolMini w przypadku wymrażania podwójnego podbródka.
  1 499 zł
  Wymrażanie tkanki tłuszczowej brzucha (1 okolica, 1 przyłożenie)
  Cena dotyczy głowicy CoolSmooth – 1 przyłożenie zazwyczaj wystarcza w przypadku mniejszej ilości tkanki tłuszczowej na brzuchu (1 okolica – brzuch góra lub brzuch dół).
  1 499 zł

  Konsultacja do zabiegu

  50 zł

   

  ZAREZERWUJ WIZYTĘ
  telefonicznie lub przez Booksy

  Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

  Gdzie chcesz się umówić?