Łysienie, słabe włosy

Słabe, kruche, matowe, nadmiernie wypadające włosy to problem wielu kobiet i mężczyzn. Mezoterapia Angel System HD-PRP, Dermapen 4.0 oraz terapia peptydowa DR.CYJ to obecnie najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym Twoje włosy przestaną wypadać, a nowe będą rosnąć szybciej. Staną się także grubsze, lśniące i mniej łamliwe .

Łysienie, nadmierne wypadanie włosów Katowice, Warszawa

Zabiegi hamujące łysienie, wzmacniające włosy w Say WOW!
Twoją głowę zamiast gęstej czupryny zdobi łysina? Masz już dość widoku setek włosów na szczotce i wiecznie zatkanego odpływu pod prysznicem? Z pomocą przychodzą eksperci Say WOW!, specjalizujący się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz w leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka oferta dostępnych zabiegów sprawią, że już niedługo znów będziesz cieszyć się bujną fryzurą!

Jak zahamować łysienie i zagęścić włosy?
Sposób leczenia nadmiernego wypadania włosów zależy od czynnika, który go wywołał. Przyczyną mogą być czynniki genetyczne oraz środowiskowe, np. nadmierny stres, dieta uboga w składniki odżywcze, infekcja, której towarzyszy wysoka gorączka, kontakt z substancjami toksycznymi itp. Specjaliści Kliniki medycyny estetycznej Say WOW! w Katowicach i w Warszawie doradzą Ci najlepszą metodę walki z łysieniem oraz nadmiernym wypadaniem włosów, odpowiednią do rodzaju problemu, z którym się borykasz. Mogą zaproponować np. terapię peptydową DR.CYJ Hair Filler, czyli innowacyjną metodę zapobiegającą nadmiernemu wypadaniu włosów oraz przyspieszającą ich odrost. Zabieg polega na podaniu w skórę głowy specjalnego preparatu zawierającego mieszankę 7 peptydów, wzbogaconą kwasem hialuronowym. O skuteczności tej metody decyduje jednak nie tylko skład, ale również technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych. Innym małoinwazyjnym zabiegiem polecanym przez specjalistów kliniki Say WOW! jest mezoterapia igłowa skóry głowy. Zabieg ten także polega na iniekcji specjalnego preparatu. Tym razem jest to mieszanka różnych, dobranych indywidualnie substancji działających regenerująco i pielęgnująco na włosy – kwasu hialuronowego, kolagenu, osocza boagtopłytkowego PRP, lipidów, witamin i białek. Wśród propozycji może pojawić się również terapia tlenowa. Ten dwuetapowy zabieg, składający się z infuzji tlenowej oraz masażu skóry głowy specjalnym, szklanym grzebieniem, zatrzymuje proces nadmiernego wypadania włosów, a jednocześnie przyspiesza ich porost.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?