/ ZMARSZCZKI

/ WIOTKOŚĆ SKÓRY

/ PRZEBARWIENIA

/ ROZSZERZONE NACZYNKA

/ BLIZNY I ROZSTĘPY

/ ZMIANY SKÓRNE

/ NADMIERNE OWŁOSIENIE

ALMA
HARMONY PRO

Zaawansowana technologia laserowa na większość problemów estetycznych i dermatologicznych

W Say WOW! Clinic wykorzystujemy multiaplikacyjną platformę laserową najnowszej generacji – ALMA HARMONY PRO. Urządzenie obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła, tj.: laser Nd:YAG 1064 nm, Er: YAG 2940 nm, Q-Switch 1064nm i 532 nm, Er: Glass 1540 nm, światło podczerwone NIR, IPL, UV, LED, ultradźwięki Impact i Dye Vl. Umożliwia także ich łączenie podczas jednej procedury zabiegowej, co znacznie zwiększa skuteczność zabiegów.

Alma Harmony PRO to skuteczne rozwiązanie dla większości problemów estetycznych i dermatologicznych pacjenta. Doskonale radzi sobie ze skutkami starzenia się skóry, zmarszczkami, wiotkością skóry, przebarwieniami, bliznami i rozstępami, rozszerzonymi naczynkami, zmianami skórnymi, nadmiernym owłosieniem, niechcianym tatuażem oraz makijażem permanentnym.

ROZWIĄZANIE
TWOJEGO
PROBLEMU

Alma Harmony PRO NIR

Alma Harmony PRO NIR wykorzystuje technologię światła podczerwonego. Odpowiednio dobrana długość fali dociera do głębokich warstw skóry, podgrzewając tkanki do temperatury 40-45 stopni Celsjusza. W ten sposób dochodzi skrócenia włókien kolagenowych oraz stymulacji produkcji nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra zagęszcza się, poprawia się jej napięcie i elastyczność. Termolifting NIR to nieinwazyjny zabieg, pozwalający na wyraźne odmłodzenie twarzy, szyi i dekoltu. Spowalnia procesy starzenia się skóry, eliminuje niedoskonałości, ujędrnia oraz przywraca skórze młodzieńczy wygląd.

Alma Harmony PRO Clear Lift

Alma Harmony PRO Clear Lift to pierwszy na rynku laser frakcyjny, nieablacyjny z zastosowaniem technologii Q-Switch. Technologia ta charakteryzuje się krótkim impulsem i wysoką energią przekazywaną w głąb skóry. Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanego mikrouszkodzenia w skórze właściwej, bez naruszenia zewnętrznej warstwy naskórka. Proces gojenia się mikrouszkodzeń inicjuje przebudowę skóry, stymuluje powstawanie nowego kolagenu oraz kurczenie i napięcie tkanek. Clear Lift regeneruje skórę, poprawia jej jakość i kondycję. Doskonale radzi sobie z utratą gęstości skóry, opadającym owalem twarzy, zmarszczkami i przebarwieniami. Jako jeden z niewielu zabiegów laserowych polecany jest również do wrażliwych części ciała, w tym rąk, szyi, klatki piersiowej oraz okolic oczu.

Alma Harmony PRO iPixel

Alma Harmony PRO iPixel to laser frakcyjny ablacyjny o długości fali 2940 nm. Laser iPixel wykorzystuje innowacyjną technologię, polegającą na zastąpieniu jednej wiązki laserowej zespołem kilkudziesięciu mikrowiązek o kontrolowanej głębokości penetracji do 3mm. Matryca iPixel kolumnowo uszkadza wybrane obszary naskórka i skóry właściwej, pozostawiając okoliczne tkanki w stanie nienaruszonym. Dzięki temu gojenie i odnowa skóry po zabiegu następuje niezwykle szybko. Mikrourazy skóry stymulują namnażanie się nowych włókien kolagenowych i elastynowych oraz kwasu hialuronowego. W ten sposób dochodzi gruntownej przebudowy i regeneracji skóry. Terapia laserem Alma Harmony PRO iPixel to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów oczekujących błyskawicznych efektów w postaci poprawy kondycji skóry. Efektem zabiegu jest poprawa gęstości i napięcia skóry, wyrównanie kolorytu skóry, redukcja zmarszczek, bruzd i nierówności. Laser iPixel świetnie sprawdza się również w usuwaniu zmian pigmentacyjnych, blizn i rozstępów.

Alma Harmony Pro Dye-VL

Alma Harmony Pro Dye-VL doskonale radzi sobie z różnego rodzaju przebarwieniami, plamami starczymi, piegami, ostudą, plamami café au lait. Narzędzie to wykorzystuje siłę trzech filtrów, przez co strumień światła skoncentrowany zostaje tylko w jednym zakresie. Energia lasera przekazywana selektywnie, ukierunkowana jest na chromofor w postaci melaniny, co czyni zabieg skutecznym i bezpiecznym. Selektywne działanie, wysoka energia impulsu oraz krótki czas ekspozycji gwarantuje wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Urządzenie wyposażone jest także w system chłodzenia kontaktowego, które zapewnia komfort podczas zabiegu.

Alma Harmony PRO Nd: YAG

Alma Harmony PRO Nd: YAG to laser neodymow-yagowy o długości fali 1064 nm i długim impulsie. Fala o takiej właśnie długości charakteryzuje się głęboką penetracją w tkance i wysoką absorpcją chromoforu w postaci hemoglobiny. Urządzenie wyposażone jest także w system chłodzenia kontaktowego, które chłodzi obszar poddany zabiegowi oraz zapewnia komfort podczas zabiegu. Laser Alma Harmony PRO Nd: YAG przeznaczony jest do zamykania zmian naczyniowych oraz leczenia zrostów i wylewów podskórnych. 

Alma Harmony PRO Q-Switch

Laser Alma Harmony PRO Q-Switch umożliwia bezpieczne i skuteczne usunięcie różnokolorowych tatuaży i makijażu permanentnego oraz zmian pigmentowych. Unikalność zabiegu laserem Q-Switch polega na ultrakrótkich, bardzo silnych impulsach światła laserowego kierowanych w głąb skóry. Nanosekundowy impuls o długości fali 1064/532 nm penetruje skórę docierając bezpośrednio do barwnika. Cząsteczki barwnika rozbijane są na bardzo małe elementy, a następnie zostają usunięte ze skóry drogą fagocytozy. Podczas zabiegu laser działa wyłącznie na barwnik, nie uszkadzając otaczającej go skóry. Dzięki temu ryzyko powstania blizn pozabiegowych jest minimalne, a rekonwalescencja bardzo krótka.

KOSZT
ZABIEGU

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK ALMA HARMONY PRO ND-YAG
Twarz 300 – 600 zł*
Pojedyncze naczynko od 100 zł*
Pakiet: 3 zabiegi ** Zapytaj o cenę**

 

ALMA HARMONY RPO PIXEL – FRAXEL
Twarz 1 300 zł
Dekolt 700 zł
Twarz + szyja 1 600 zł
Grzbiety dłoni od 350 zł*
Brzuch od 700 zł*
Blizny od 150 zł*
Rozstępy od 200 zł*
Pakiet: 3 zabiegi ** Zapytaj o cenę**

 

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ ALMA HARMONY PRO DYE-VL
Twarz 700 zł
Pakiet 3 zabiegów na twarz 1 500 zł
Szyja 300 zł
Dekolt 400 zł
Twarz + szyja + dekolt 1 000 zł
Grzbiety dłoni 350 zł
Pakiet: 3 zabiegi ** Zapytaj o cenę**

 

TERMOLIFTING ALMA HARMONY PRO NIR
Twarz 600 zł
Szyja 400 zł
Dekolt 450 zł
Twarz + szyja + dekolt 1 300 zł
Pakiet 3 zabiegów na twarz 1 350 zł

 

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU ALMA HARMONY PRO Q-SWITCH
Tatuaż wycena indywidualna*

* Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
** Cena zabiegu ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą w zależności od obszaru i miejsca.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?