Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
15-30 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
4 zabiegi dzięki Splendor X!

/ WYKONUJE
kosmetolog

/ ZNIECZULENIE
brak

blank

EPILACJA
LASEROWA

blank
Trwała redukcja niechcianego owłosienia.

Epilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób na gładkie ciało. Moc lasera oddziałująca na mieszki włosowe uszkadza je, co prowadzi do trwałego usunięcia niechcianych włosów i zahamowania odrostu nowych.

W Say WOW! wykorzystujemy najnowszej generacji lasery Splendor X marki Lumenis®Alma Harmony Pro-SHR oraz Lumenis LightSheer Quattro.

Splendor X to jedyny laser wykorzystujący technologię Blend X™, czyli wyjątkowy system o bezprecedensowej mocy, szybkości i unikalnym zasięgu. Pakiet zabiegów tym laserem wystarczy, aby osiągnąć zamierzony efekt i cieszyć się gładką skórą. To lider wśród laserów.

Sekret możliwości naszego drugiego lasera Alma Harmony Pro-SHR tkwi w innowacyjnej metodzie In Motion. Jej działanie nie skupia się na chromoforze w postaci melaniny w skórze, a zamiast tego wykazuje zdolność kumulacji energii i ciepła bezpośrednio w mieszkach włosowych.

ZŁAP OKAZJĘ

blank

  KONSULTACJA ONLINE DO ZABIEGU

  Wypełnij formularz, aby otrzymać indywidualną wycenę pakietu epilacji laserowej w Twoim mieście.
  KatowiceWarszawa  WSKAZANIA
  DO ZABIEGU

  blank

  Epilacja laserowa to zabieg dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

  Zabieg epilacji szczególnie polecamy osobom, których problemem są podrażnienia, krostki i wrastające włoski, powstałe w wyniku działania tradycyjnych metod depilacji.

  WYBIERZ ZABIEG
  I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

  / 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

  SPLENDOR X

  blank

  Splendor XSplendor X – pierwszy i jedyny laser na świecie wykorzystujący technologię Blend X™!

  Blend X™ posługuje się podwójną wiązką lasera, która jeszcze głębiej wnika w strukturę włosa, trwale go usuwając, niezależnie od typu włosa oraz karnacji skóry, które posiadasz.

  Laser posiada kwadratową, a nie jak w innych laserach okrągłą końcówkę, która w większym stopniu pokrywa powierzchnię skóry, a także eliminuje ryzyko działania wiązki lasera ponownie w tym samym miejscu. Co za tym idzie, nie przegrzewa skóry.

  Dla zachowania większego komfortu Pacjenta podczas zabiegu, Splendor X działa przy wykorzystaniu podwójnego systemu chłodzenia tuż ponad wiązką lasera, aktywnie usuwając ciepło w obszarze tkanki. Ponadto wbudowany odsysacz dymu oraz filtr HEPA skutecznie chroni zarówno Pacjenta, jak i specjalistę wykonującego zabieg.

  Kształt oraz duży rozmiar końcówki lasera, a także szybka częstotliwość jego działania pozwala na skrócenie czasu wizyty do minimum.

  blank

  LUMENIS LIGHTSHEER QUATTRO

  blank

  Lumenis LightSheer Quattro – innowacyjne urządzenie do trwałej epilacji laserowej korzystające z dwóch technologii: High Speed Vacuum Assisted oraz ChillTip.

  Laser LightSheer Quattro to innowacyjne urządzenie do trwałej epilacji laserowej od renomowanej firmy Lumenis. Usuwa nawet do 96% zbędnego owłosienia. Świetnie radzi sobie również z drobnymi zmianami barwnikowymi i naczyniowymi. Może być wykorzystywany do redukcji zmarszczek, jak i trądziku młodzieńczego.

  Lumenis LightSheer Quattro to jednak przede wszystkim skuteczne narzędzie do walki z niechcianym owłosieniem – nawet dla osób o ciemnej lub bardzo ciemnej karnacji. Wszystko za sprawą dwóch różnych długości fal: 805 nm i 1060 nm, dzięki, którym możliwe jest dostosowanie zabiegu do wielu typów karnacji (jasnej oraz ciemnej).

  ALMA HARMONY PRO-SHR

  blank

  Alma Harmony Pro-SHR wykorzystuje technologię In Motion, która polega na ciągłym ruchu głowicy nad obszarem poddanym zabiegowi. Przesuwanie głowicy po obszarze zabiegowym powoduje stopniowy wzrost temperatury w mieszkach włosowych oraz daje czas okolicznej skórze na oddanie skumulowanej energii. W ten sposób włos, po uzyskaniu odpowiedniej temperatury obumiera, a okoliczna tkanka pozostaje nienaruszona. Włos wypada i już nigdy nie odrasta. Ból i dyskomfort podczas zabiegu eliminowany jest przez system chłodzenia kontaktowego.

   

  PRZEBIEG
  ZABIEGU

  blank

  Zabieg epilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją, podczas której specjalista ustali kilka istotnych parametrów tj. grubość i gęstość włosów, fototyp skóry oraz zawartość melaniny w skórze i włosach. Precyzyjne określenie tych informacji pozwoli dostosować moc lasera optymalną do Twoich potrzeb. Następnie wykonana zostanie próba laserowa.

  Zabieg jest w pełni bezpieczny. Precyzyjnie dobrana długość fali lasera uszkadza mieszki włosowe, bez ryzyka poparzeń okolicznej skóry.

  EFEKT
  ZABIEGU

  blank

  Efektem epilacji laserowej w Say WOW! jest gładka skóra bez zbędnego owłosienia.

  Liczba zabiegów ostatecznie zależy od tego, ile włosów jest w fazie wzrostu podczas epilacji. Tylko włosy w fazie wzrostu podatne są na działanie lasera. Włosy będące w fazie przejściowej i spoczynku potrzebują zwykle około 3-9 tygodni, aby przejść w fazę wzrostu.

  Warto pamiętać, że epilacja naszymi laserami znacznie zmniejsza liczbę wizyt Pacjenta w klinice, w porównaniu do tej wykonywanej innymi urządzeniami. Zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego epilacji laserowej co pół roku.

  GALERIA
  ZDJĘĆ

  blank

  KOSZT
  ZABIEGU

  blank
  EPILACJA LASEROWA
  Jeden zabieg: pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha 450 zł 900 zł
  Jeden zabieg: pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha + łydki + uda 790 zł 1 500 zł
  Całe ciało (jeden zabieg): pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha + łydki + szpara międzypośladkowa+ uda + przedramiona + wąsik 1 200 zł 2 200 zł
  Pełen zabieg bikini (jeden zabieg): bikini podstawowe + bikini głębokie + szpara miedzypośladkowa 330 zł 550 zł
  Gładka, że WOW! Pakiet podstawowy: bikini płytkie, głębokie, szpara międzypośladkowa, linia biała brzucha, pachy 2 600 zł 6300 zł
  (pakiet 9 zabiegów)
  2 300 zł 5900 zł
  (pakiet 6 zabiegów)
  Gładka, że WOW! Pakiet rozszerzony: pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha + łydki + uda 3 600 zł 11 950 zł
  (pakiet 9 zabiegów)
  2 999 zł 10 950 zł
  (pakiet 6 zabiegów)
  Gładka, że WOW! Pakiet EXTRA: pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha + łydki + szpara międzypośladkowa + uda + przedramiona + wąsik + pośladki + dłonie 6 999 zł 14 950 zł
  (pakiet 9 zabiegów)
  5 999 zł 12 950 zł
  (pakiet 6 zabiegów)
  Bikini 249 zł
  Brzuch 249 zł
  Dłonie 139 zł
  Klatka piersiowa 249 zł
  Łydki 249 zł
  Pachy 210 zł
  Pośladki 249 zł
  Przedramiona 229 zł
  Wąsik 159 zł
  Uda 229 zł
  Stopy 149 zł
  Broda 149 zł
  Twarz 210 zł
  Szpara międzypośladkowa 110 zł
  Nos 110 zł
  Uszy 110 zł

  WYBIERZ ZABIEG
  I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

  / 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /