Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
15-30 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
4-8

/ WYKONUJE
kosmetolog

/ ZNIECZULENIE
brak

blank

EPILACJA
LASEROWA

blank
Trwała redukcja niechcianego owłosienia.

Epilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób na gładkie ciało. Moc lasera oddziałująca na mieszki włosowe uszkadza je, co prowadzi do trwałego usunięcia niechcianych włosów i zahamowania odrostu nowych.

W Say WOW! wykorzystujemy najnowszej generacji laser Alma Harmony Pro-SHR. Sekret niezwykłych możliwości Alma Harmony Pro-SHR tkwi w innowacyjnej metodzie In Motion. Jej działanie nie skupia się na chromoforze w postaci melaniny w skórze, a zamiast tego wykazuje zdolność kumulacji energii i ciepła bezpośrednio w mieszkach włosowych.

Jest to możliwe za sprawą technologii In Motion, która polega na ciągłym ruchu głowicy nad obszarem poddanym zabiegowi. Przesuwanie głowicy po obszarze zabiegowym powoduje stopniowy wzrost temperatury w mieszkach włosowych oraz daje czas okolicznej skórze na oddanie skumulowanej energii. W ten sposób włos, po uzyskaniu odpowiedniej temperatury obumiera, a okoliczna tkanka pozostaje nienaruszona.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

blank

Epilacja laserowa to zabieg dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

Zabieg epilacji szczególnie polecamy osobom, których problemem są podrażnienia, krostki i wrastające włoski, powstałe w wyniku działania tradycyjnych metod depilacji.

PRZEBIEG
ZABIEGU

blank

Zabieg epilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją, podczas której specjalista ustali kilka istotnych parametrów tj. grubość i gęstość włosów, fototyp skóry oraz zawartość melaniny w skórze i włosach. Precyzyjne określenie tych informacji pozwoli dostosować moc lasera optymalną do Twoich potrzeb. Następnie wykonana  zostanie próba laserowa.

Zabieg polega na ciągłym ruchu głowicy lasera nad obszarem, z którego chcemy się pozbyć owłosienia. Energia wytwarzana przez laser pochłaniana jest przez melaninę zawartą we włosie. Po uzyskaniu odpowiedniej temperatury dochodzi do uszkodzenia macierzy włosa, co sprawia, że włos wypada i już nigdy nie odrasta.

Zabieg jest w pełni bezpieczny. Precyzyjnie dobrana długość fali lasera uszkadza mieszki włosowe, bez ryzyka poparzeń okolicznej skóry. Dodatkowo, system chłodzenia kontaktowego eliminuje ból i dyskomfort podczas zabiegu.

EFEKT
ZABIEGU

blank

Gładka skóra bez zbędnego owłosienia. Już podczas pierwszego zabiegu pozbędziesz się około 30% włosów. To jak szybko uzyskasz satysfakcjonujący Cię efekt, zależy od tego, ile włosów jest w fazie wzrostu podczas zabiegu, bo tylko one podatne są na działanie lasera. Włosy będące w fazie przejściowej i spoczynku potrzebują zwykle około 3-9 tygodni, aby przejść w fazę wzrostu.

GALERIA
ZDJĘĆ

blank

KOSZT
ZABIEGU

blank
Gładka, że WOW!
PAKIETY ROCZNE – 9 ZABIEGÓW
Pakiet 1: pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha 1999 zł 6300 zł
Pakiet 2: pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha + łydki + uda 2999 zł 10 800 zł
Pakiet 3: pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha + łydki + uda + przedramiona + wąsik 4999 zł 13 950zł
1 okolica od 100 zł **

** Cena zabiegu ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą w zależności od obszaru i miejsca.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /
blank