Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
15-30 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
4 zabiegi dzięki Splendor X!

/ WYKONUJE
kosmetolog

/ ZNIECZULENIE
brak

blank

EPILACJA
LASEROWA

blank
Trwała redukcja niechcianego owłosienia.

Epilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób na gładkie ciało. Moc lasera oddziałująca na mieszki włosowe uszkadza je, co prowadzi do trwałego usunięcia niechcianych włosów i zahamowania odrostu nowych.

W Say WOW! wykorzystujemy najnowszej generacji lasery Splendor X marki Lumenis® oraz Alma Harmony Pro-SHR.

Splendor X to jedyny laser wykorzystujący technologię Blend X™, czyli wyjątkowy system o bezprecedensowej mocy, szybkości i unikalnym zasięgu. Już 4 zabiegi* wystarczą, aby osiągnąć zamierzony efekt i cieszyć się gładką skórą. To lider wśród laserów.

Sekret możliwości naszego drugiego lasera Alma Harmony Pro-SHR tkwi w innowacyjnej metodzie In Motion. Jej działanie nie skupia się na chromoforze w postaci melaniny w skórze, a zamiast tego wykazuje zdolność kumulacji energii i ciepła bezpośrednio w mieszkach włosowych.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

blank

Epilacja laserowa to zabieg dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

Zabieg epilacji szczególnie polecamy osobom, których problemem są podrażnienia, krostki i wrastające włoski, powstałe w wyniku działania tradycyjnych metod depilacji.

SPLENDOR X

blank

Splendor XSplendor X – pierwszy i jedyny laser na świecie wykorzystujący technologię Blend X™!

Blend X™ posługuje się podwójną wiązką lasera, która jeszcze głębiej wnika w strukturę włosa, trwale go usuwając, niezależnie od typu włosa oraz karnacji skóry, które posiadasz.

Laser posiada kwadratową, a nie jak w innych laserach okrągłą końcówkę, która w większym stopniu pokrywa powierzchnię skóry, a także eliminuje ryzyko działania wiązki lasera ponownie w tym samym miejscu. Co za tym idzie, nie przegrzewa skóry.

Dla zachowania większego komfortu Pacjenta podczas zabiegu, Splendor X działa przy wykorzystaniu podwójnego systemu chłodzenia tuż ponad wiązką lasera, aktywnie usuwając ciepło w obszarze tkanki. Ponadto wbudowany odsysacz dymu oraz filtr HEPA skutecznie chroni zarówno Pacjenta, jak i specjalistę wykonującego zabieg.

Kształt oraz duży rozmiar końcówki lasera, a także szybka częstotliwość jego działania pozwala na skrócenie czasu wizyty do minimum.

blank

ALMA HARMONY PRO-SHR

blank

Alma Harmony Pro-SHR wykorzystuje technologię In Motion, która polega na ciągłym ruchu głowicy nad obszarem poddanym zabiegowi. Przesuwanie głowicy po obszarze zabiegowym powoduje stopniowy wzrost temperatury w mieszkach włosowych oraz daje czas okolicznej skórze na oddanie skumulowanej energii. W ten sposób włos, po uzyskaniu odpowiedniej temperatury obumiera, a okoliczna tkanka pozostaje nienaruszona. Włos wypada i już nigdy nie odrasta. Ból i dyskomfort podczas zabiegu eliminowany jest przez system chłodzenia kontaktowego.

 

PRZEBIEG
ZABIEGU

blank

Zabieg epilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją, podczas której specjalista ustali kilka istotnych parametrów tj. grubość i gęstość włosów, fototyp skóry oraz zawartość melaniny w skórze i włosach. Precyzyjne określenie tych informacji pozwoli dostosować moc lasera optymalną do Twoich potrzeb. Następnie wykonana zostanie próba laserowa.

Zabieg jest w pełni bezpieczny. Precyzyjnie dobrana długość fali lasera uszkadza mieszki włosowe, bez ryzyka poparzeń okolicznej skóry.

EFEKT
ZABIEGU

blank

Gładka skóra bez zbędnego owłosienia. Już tylko 4 zabiegi* wystarczą do tego, aby uzyskać satysfakcjonujący Cię efekt.

* Liczba zabiegów ostatecznie zależy od tego, ile włosów jest w fazie wzrostu podczas zabiegu, bo tylko one podatne są na działanie lasera. Włosy będące w fazie przejściowej i spoczynku potrzebują zwykle około 3-9 tygodni, aby przejść w fazę wzrostu. Ostatecznie jednak epilacja laserem Splendor X znacznie zmniejsza liczbę wizyt Pacjenta w klinice, w porównaniu do tej wykonywanej innymi urządzeniami.

GALERIA
ZDJĘĆ

blank

KOSZT
ZABIEGU

blank
Gładka, że WOW!
PAKIETY ROCZNE – 6 ZABIEGÓW – KOMPLETNA TERAPIA
Pakiet 1: pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha 1999 zł 6300 zł
Pakiet 2: pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha + łydki + uda 2999 zł 10 800 zł
Pakiet 3: pachy + bikini podstawowe i głębokie + linia biała brzucha + łydki + uda + przedramiona + wąsik 4999 zł 13 950zł
1 okolica od 100 zł **

** Cena zabiegu ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą w zależności od obszaru i miejsca.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /