Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

Tatuaż

blank

Tatuaż, będący efektem nieprzemyślanej decyzji albo dziełem kiepskiego tatuatora zamiast zdobić ciało, szpeci je. Laser Alma Harmony Pro Q-Switch pomoże Ci skutecznie pozbyć się niechcianego tatuażu i odzyskać dawny wygląd swojej skóry.

Usuwanie tatuażu Katowice, Warszawa

Jak pozbyć się niechcianego tatuażu
Zrobiłaś tatuaż pod wpływem impulsu i teraz bardzo tego żałujesz? A może wzór, który przez lata zdobił Twoje ciało po prostu Ci się znudził? Jeszcze kilkanaście usuwanie tatuażu było inwazyjnym zabiegiem, w dodatku dość nieskutecznym. Tatuaż nie znikał bowiem skóry całkowicie, pozostawiając nieestetyczny ślad. Obecnie w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej, takich jak Say WOW! Clinic stosuje się już bardziej innowacyjne metody.

Usuwanie tatuażu w klinice Say WOW!
Istnieje wiele różnych metod pozwalających usunąć niechciany wzór z ciała. Najlepsze efekty dają jednak zabiegi laserowe. Najnowszej generacji laser Alma Harmony Pro Q-Switch w sposób całkowicie bezpieczny i skuteczny usuwa różnobarwne tatuaże. lasera Nanosekundowy impuls o długości fali 1064/532 dociera w głąb skóry i rozbijają cząsteczki barwnika na mniejsze elementy, które następnie usuwane są poprzez fagocytozę. Efekty widać stopniowo. Z każdym kolejnym zabiegiem tatuaż staje się coraz jaśniejszy, aż w końcu znika całkowicie.