Tatuaż

Tatuaż, będący efektem nieprzemyślanej decyzji albo dziełem kiepskiego tatuatora zamiast zdobić ciało, szpeci je. Laser Alma Harmony Pro Q-Switch pomoże Ci skutecznie pozbyć się niechcianego tatuażu i odzyskać dawny wygląd swojej skóry.

Usuwanie tatuażu Katowice, Warszawa

Jak pozbyć się niechcianego tatuażu
Zrobiłaś tatuaż pod wpływem impulsu i teraz bardzo tego żałujesz? A może wzór, który przez lata zdobił Twoje ciało po prostu Ci się znudził? Jeszcze kilkanaście usuwanie tatuażu było inwazyjnym zabiegiem, w dodatku dość nieskutecznym. Tatuaż nie znikał bowiem skóry całkowicie, pozostawiając nieestetyczny ślad. Obecnie w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej, takich jak Say WOW! Clinic stosuje się już bardziej innowacyjne metody.

Usuwanie tatuażu w klinice Say WOW!
Istnieje wiele różnych metod pozwalających usunąć niechciany wzór z ciała. Najlepsze efekty dają jednak zabiegi laserowe. Najnowszej generacji laser Alma Harmony Pro Q-Switch w sposób całkowicie bezpieczny i skuteczny usuwa różnobarwne tatuaże. lasera Nanosekundowy impuls o długości fali 1064/532 dociera w głąb skóry i rozbijają cząsteczki barwnika na mniejsze elementy, które następnie usuwane są poprzez fagocytozę. Efekty widać stopniowo. Z każdym kolejnym zabiegiem tatuaż staje się coraz jaśniejszy, aż w końcu znika całkowicie.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?