/ CZAS ZABIEGU
15-60 min.

/ REKONWALESCENCJA
ok. 7 dni

/ LICZBA ZABIEGÓW
4

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

USUWANIE
BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

Powierzchniowe przemodelowanie struktury skóry i wygładzenie blizn potrądzikowych.

Laser frakcyjny to najbardziej skuteczna metoda usuwania blizn po trądziku. Laseroterapia wspomaga procesy odnowy, odbudowy i regeneracji skóry przez co blizny stają się płytsze, a nawet zupełnie niewidoczne. W Say WOW! wykorzystujemy najnowszej generacji fraxel Alma Harmony Pro iPixel.

Laser iPixel przynosi doskonałe rezultaty w przypadku blizn potrądzikowych, nawet wieloletnich i głębokich. To także doskonały sposób na wyrównanie kolorytu skóry, redukcję zmarszczek i nierówności skóry oraz przywrócenie skórze świeżości i blasku. Efekty terapii pojawiają się szybko, bo już po kilku sesjach zabiegowych.

PRZEBIEG
ZABIEGU

W pierwszej kolejności lekarz dobiera parametry i moc lasera. Obszar poddany zabiegowi zostaje dokładnie oczyszczony oraz pokryty cienką warstwą żelu. Zabieg polega na wykonaniu kontrolowanych mikrourazów, które zapoczątkowują intensywny proces regeneracji i przebudowy struktury skóry.

Alma Harmony iPixel to technologia ablacyjna, która w precyzyjny sposób tworzy w skórze  mikronakłucia tzw. pixele, pozostawiając wokół nich obszary nienaruszonej tkanki. Takie termiczne, kontrolowane działanie prowadzi do odparowania wody z komórek oraz głębokiego złuszczenia górnej warstwy naskórka. W efekcie wszelkie nierówności skóry oraz blizny zostają spłycone. Ponadto frakcyjne działanie lasera Alma Harmony silnie stymuluje skórę do przebudowy. W wyniku uszkodzenia komórek w głębi skóry zachodzą intensywne procesy regeneracyjne. Włókna kolagenowe namnażają się dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i napięta.

 

EFEKT
ZABIEGU

Alma Harmony iPixel to technologia ablacyjna, która w precyzyjny sposób tworzy w skórze mikronakłucia tzw. pixele, pozostawiając wokół nich obszary nienaruszonej tkanki. Takie termiczne, kontrolowane działanie prowadzi do odparowania wody z komórek oraz głębokiego złuszczenia górnej warstwy naskórka. W efekcie wszelkie nierówności skóry oraz blizny zostają spłycone.

Ponadto frakcyjne działanie lasera Alma Harmony jest silnym stymulatorem do przebudowy skóry. W wyniku uszkodzenia komórek w głębi skóry zachodzą intensywne procesy regeneracyjne. Włókna kolagenowe namnażają się dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i napięta. Wyrównaniu ulega także koloryt skóry, zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje świeżość i blask.

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się przeprowadzenie serii 4 zabiegów, co dwa tygodnie. O ostatecznej ilości zabiegów decyduje lekarz.

PRZED
PO

KOSZT
ZABIEGU

Pakiet: 4 zabiegi 4000 zł

 

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?