/ CZAS ZABIEGU
30 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
4

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
brak

TERAPIA PEPTYDOWA DR.CYJ

Unikalna formuła powstrzymująca wypadanie włosów i przyspieszająca ich porost.

Perła Dermatologii Estetycznej 2017

Terapia peptydowa DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost. Już pierwszy zabieg powstrzymuje wypadanie włosów, a kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach.

Tak wysoka skuteczność terapii to wynik połączenia 7 peptydów oraz kwasu hialuronowego, które pobudzają krążenie, poprawiają ukrwienie skóry głowy oraz odżywiają mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – Sustained Release Technology. Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie i penetrację składników aktywnych.

 

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

  • Nadmierne wypadanie włosów
  • Łysienie androgenowe
  • Terapie łączone w nadmiernym wypadaniu włosów
  • Sezonowe wypadanie włosów
  • Wypadanie włosów pod wpływem stresu
  • Wypadanie włosów spowodowane farbowaniem i stylizacją
  • Słabe, cienkie, przerzedzone włosy
  • Wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie

PRZEBIEG
ZABIEGU

Lekarz podaje preparat DR.CYJ Hair Hiller wykonując serię wkłuć w powierzchniowe warstwy skóry właściwej głowy.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia ani specjalnego przygotowania. Jedynie dzień przed i po zabiegu nie należy pić alkoholu.

EFEKT
ZABIEGU

Spektakularne efekty terapii DR.CYJ Hair Filler widać już po 2 miesiącach. Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Kolejne zabiegi pobudzają krążenie, poprawiają ukrwienie i pielęgnują skórę głowy. W efekcie mieszki włosowe wzmacniają się, włosy rosną szybciej i są gęstsze.

Terapia peptydowa DR.CYJ Hair Filler wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego po 6 miesiącach.

EFEKTY

KOSZT
ZABIEGU

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?