Blizny

Wszystkie blizny, bez względu na rozmiar i umiejscowienie, mogą stanowić problem estetyczny oraz być przyczyną dyskomfortu fizycznego i psychicznego. Laseroterapia, Angel System HD-PRP, Dermapen 4.0 laser frakcyjny, peelingi czy medyczne mezoterapia igłowa to zabiegi, dzięki którym skutecznie pozbędziesz się blizn i rozstępów.

Usuwanie blizn Katowice, Warszawa

Skuteczne usuwanie blizn w Say WOW!
Blizna – niemal każdy z nas jakąś ma. Niezależnie od tego, czy powstała w wyniku operacji, urazu, czy jest to blizna potrądzikowa, może być źródłem kompleksów i odbierać pewność siebie. Na szczęście dzięki medycynie estetycznej możemy sprawić, by szpecące blizny raz na zawsze zniknęły z Twojego ciała lub stały mniej widoczne. Klinika medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW! oferuje szereg zabiegów, dzięki którym skutecznie pozbędziesz się blizn oraz rozstępów. Nasi specjaliści doradzą Ci, który z zabiegów przyniesie najlepsze efekty.

Metody usuwania blizn
Blizny usuwa się obecnie różnymi metodami. Dobór właściwej powinien być uzależniony od jej typu oraz rozległości. Jednym z zabiegów polecanych przez ekspertów Say WOW! jest Dermapen 4.0. Zabieg ten polega na wykonaniu kilku tysięcy mikronakłuć o precyzyjnie dobranej głębokości. Powstałe w ten sposób mikrourazy stymulują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu. W efekcie skóra napina się i uelastycznia. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem w walce z bliznami jest Splendor X – jedyny laser oparty na technologii Blend X™. Urządzenie to wykorzystywane jest nie tylko do epilacji, ale również do leczenia zmian skórnych, m.in. trądziku. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PRP to zabieg mający wiele różnych zastosowań. Za jego pomocą możemy poprawić kondycję skóry, zredukować zmarszczki, przebarwienia oraz blizny. W Say WOW! osocze bogatopłytkowe uzyskujemy za pomocą najnowocześniejszego, komputerowego separatora Angel System PRP, dzięki czemu uzyskany koncentrat jest jeszcze lepszej jakości. To oczywiście tylko niektóre zabiegi z bogatej oferty Say Wow, które warto wypróbować w walce z bliznami.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?