Małe usta

Wyraziste, pełne i dobrze nawilżone usta to marzenie każdej kobiety. Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Za pomocą kwasu hialuronowego nie tylko powiększysz i skorygujesz kształt swoich ust, ale również podkreślisz ich kontur i koloryt.

Powiększenie ust Katowice, Warszawa

Zabiegi na powiększenie ust w Say WOW!
Usta to atrybut kobiecości. Potrafią przyciągnąć niejedno męskie spojrzenie, skusić swoją pełnością i pięknym kształtem. Niestety nie każdą z nas natura obdarzyła ponętnymi ustami. Na szczęście to, co naturze nie wyszło, możemy poprawić dzięki medycynie estetycznej. Jeśli więc nie lubisz swoich wąskich, małych ust, w klinice medycyny estetycznej Say WOW! możemy nadać im nieco objętości, wyrazu, a także skorygować ich kształt.

Dostępne sposoby modelowania ust
Małe usta można powiększyć, wypełniając je kwasem hialuronowym. Jest to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie, dlatego zabieg należy do bezpiecznych i nie występuje przy nim ryzyko reakcji alergicznej. Jaką pełni funkcję wspomniany kwas hialuronowy? Przede wszystkim zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie i ujędrnienie, ponieważ ma zdolność do wiązania w niej cząsteczek wody. Niestety z biegiem czasu ilość kwasu hialuronowego w skórze maleje, przez co staje się ona wiotka, przesuszona i mniej sprężysta. Rozwiązaniem jest podanie kwasu hialuronowego z zewnątrz w formie zastrzyku. Oczywiście obszar, w który ma zostać podany preparat jest znieczulany kremem znieczulającym, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Kwas hialuronowy podany w usta nadaje im pełności i jędrności, podkreśla kontur oraz sprawia, że są intensywnie nawilżone.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?