Stylizacja brwi

Brwi są istotnym elementem oprawy oka. W zależności od tego, w jakim są stanie mogą odmłodzić lub postarzyć, a nawet zmienić wyraz twarzy. Profesjonalny zabieg stylizacji brwi – Brow Design sprawi, że Twoje brwi będą zawsze perfekcyjnie wystylizowane i naturalnie podkreślone.

Stylizacja brwi Katowice, Warszawa

Stylizacja brwi w klinice Say WOW!
Ilekroć patrzysz w lustro, wydaje Ci się, że Twoja twarz jest niewyraźna i pozbawiona charakteru? Problem może tkwić w niewłaściwie wystylizowanych brwiach. Brwi są niezwykle ważnym elementem twarzy, stanowiącym oprawę dla oka. Poprzez odpowiedni kształt możemy nadać twarzy bardziej łagodnego lub surowego wyrazu, postarzyć ją lub odmłodzić. Jeśli marzysz o perfekcyjnie wystylizowanych i naturalnie wyglądających brwiach, nasza oferta jest dla Ciebie. Co możemy zaproponować Ci w zakresie stylizacji brwi?

Metody stylizacji brwi w klinice Say WOW!
Paniom marzącym o idealnych brwiach proponujemy zabieg Brow Design. Polega on na precyzyjnym wymierzeniu brwi oraz ustaleniu kształtu, idealnie pasującego do rysów twarzy i oczu. W pierwszej kolejności brwi koloryzowane są profesjonalną henną, która pokrywa kolorem nawet najmniejsze włoski. W kolejnym kroku stylistka trymuje i reguluje brwi, nadając im pożądany kształt. Na koniec wykonuje makijaż brwi oraz instruuje klientkę odnośnie ich dalszej pielęgnacji. Brow Design z powodzeniem może zastąpić makijaż permanentny. Z drugiej strony daje trwalsze efekty niż tradycyjna henna. Kobieta może cieszyć się pięknymi i naturalnie pokreślonymi brwiami nawet do 6 tygodni.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?