Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
5 - 30 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

blank

Rewitalizacja pochwy

blank
regeneracja i odmłodzenie stref intymnych

Starzenie się miejsc intymnych kobiety rozpoczyna się już po 25. roku życia. Części intymne, tak samo jak pozostałe partie ciała, ulegają temu procesowi. Jest on związany jest ze stopniowym zanikiem kolagenu i elastyny w naszym organizmie, działaniem hormonów, a także przebytymi ciążami i porodami siłami natury. W efekcie skóra, błona śluzowa pochwy, powięzi i więzadła, ściany pochwy oraz wargi sromowe wiotczeją i tracą swoją naturalną funkcję.

Starzenie się miejsc intymnych to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia intymnego, życia seksualnego i komfortu kobiety. Proces ten bowiem prowadzi do wielu dolegliwości, tj. suchość pochwy, świąd, ból, zwiększa się podatność na urazy i infekcje intymne. Na szczęście są metody, dzięki którym można skutecznie przeciwdziałać starzeniu się okolic intymnych.

ZADBAJ O KOMFORT INTYMNY
ODZYSKAJ PEWNOŚĆ SIEBIE

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

LASER MONALISA TOUCH

blank

Laserowy zabieg obkurczania pochwy zwiększa napięcie tkanek, dzięki czemu błona śluzowa pochwy, poprzez zwiększenie produkcji włókien kolagenowych, staje się bardziej elastyczna i napięta. Zabieg obkurczania pochwy wykonujemy za pomocą najnowocześniejszego lasera MonaLisa Touch.

Zabieg trwa 5-10 minut i jest praktycznie bezbolesny. Wykonywany jest przy pomocy specjalnej końcówki lasera wyposażonej w skaner, którą lekarz wprowadza do wnętrza pochwy. Fale lasera oddziałują bezpośrednio na jej ścianki modelując je, napinając oraz stymulując tkankę i kolagen do regeneracji. W efekcie, ścianki pochwy stają się bardziej elastyczne i zwarte. W ten sposób zostaje przywrócona funkcjonalność i estetyka pochwy sprzed porodu, czy okresu menopauzy. Zabieg jest bezbolesny.

Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności, a już po trzech dniach także do aktywności seksualnej.

Wskazania:

 • spadek napięcia i rozluźnienie pochwy
 • suchość pochwy, świąd, pieczenie
 • ból podczas stosunku
 • mniejsze doznania lub brak satysfakcji ze współżycia

KWAS HIALURONOWY

blank

Zabieg ma na celu złagodzenie objawów starzenia się skóry okolic intymnych, poprawienie ich elastyczności oraz zmniejszenie suchości skóry oraz śluzówki. Zabieg odbywa się przy użyciu kwasu hialuronowego, który zapewnia długotrwały efekt w postaci złagodzenia objawów zmian w obrębie narządów płciowych oraz właściwego nawilżenia okolic intymnych.

Zabieg trwa około 30 minut. Lekarz przygotowuje miejsce do zabiegu najpierw dezynfekując, a następnie miejscowo znieczulając powierzchnię poddawaną zabiegowi. Następnie za pomocą kaniuli wstrzykuje w okolice warg sromowych kwas hialuronowy. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności.

Wskazania:

 • wysokie stadium suchości pochwy
 • wiotka i sucha skóra okolic intymnych
 • otarcia, urazy powodujące częste infekcje intymne
 • świąd okolic intymnych
 • ból podczas stosunku

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

blank

Osocze bogatopłytkowe jest autologicznym koncentratem aktywnych biologicznie płytek krwi, czynników wzrostu oraz cennych komórek macierzystych. Osocze bogatopłytkowe pobudza procesy regeneracyjne i naprawcze w obrębie tkanek oraz śluzówki pochwy, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu oraz wspomaga proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych.

Zabieg przebiega w trzech etapach:

Etap I – POBRANIE KRWI

Lekarz pobiera do specjalnych probówek niewielką ilość krwi żylnej pacjenta (8-24 ml).

Etap II – PRZYGOTOWANIE KONCENTRATU BOGATOPŁYTKOWEGO

Pobrana krew trafia do laboratorium, gdzie zostaje poddana specjalistycznej procedurze odwirowania, w wyniku której uzyskuje się koncentrat komórkowy. Tak uzyskane osocze bogatopłytkowe wraz z czynnikiem aktywującym jest gotowe do aplikacji pacjentowi.

Etap III – APLIKACJA

W ostatnim etapie lekarz aplikuje koncentrat bogatopłytkowy do tkanek pochwy oraz warg sromowych.

Wskazania:

 • suchość pochwy
 • wiotka i sucha skóra okolic intymnych
 • otarcia, urazy powodujące częste infekcje intymne
 • świąd okolic intymnych
 • ból podczas stosunku
 • atrofia błony śluzowej pochwy
 • atrofia warg sromowych
 • blizny po nacięciu krocza i cesarskim cięciu

EFEKTY
PO ZABIEGU

blank

Laser MonaLisa Touch

Po zabiegu elastyczność ścianek pochwy się zwiększa, a jej obwód zmniejsza. Ma to pozytywny wpływ na doznania w trakcie stosunku, zarówno pacjentki, jak i jej partnera oraz poprawia komfort życia.

Odmładzanie okolic intymnych kwasem hialuronowym

Po zabiegu skóra warg sromowych jest bardziej nawilżona, elastyczna i wzmocniona, dzięki czemu jest odporna na otarcia i uszkodzenia. Ustępują także dolegliwości w postaci bólu i świądu. Dodatkowo wargi sromowe delikatnie zwiększają swoją objętość. Efekty widoczne są już po pierwszym tygodniu od zabiegu i utrzymują się około rok.

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg pobudza procesy regeneracyjne i rekonstrukcyjne tkanek, pobudza fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, wspomaga proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, regeneruje komórki skóry. Wszystkie składniki osocza bogatopłytkowego są w 100% biokompatybilne, tzn. pochodzą z własnej krwi pacjenta, co eliminuje ryzyko wystąpienia reakcji immunologicznej i odrzucenie przeszczepu.

PRZECIWWSKAZANIA
DO ZABIEGU

blank
 • Ciąża
 • Infekcje intymne
 • Miesiączka
 • Uszkodzenia skóry

CENNIK

blank
Ginekologia estetyczna
Konsultacja ze specjalistą ginekologii estetycznej 200 zł
Wizyta konsultacyjna (leczenie nietrzymania moczu) 100 zł
Laserowe leczenie nietrzymania moczu* 1 500 zł
BTL EMSELLA – terapia NTM* 500 zł/ 1 zabieg
2000 zł 1 800 zł / 6 zabiegów
Labioplastyka warg sromowych od 3 200 zł
Rewitalizacja pochwy 1 500 zł/metoda laserowa
od 2 499 zł*/zabiegi przy użyciu wypełniaczy
od 600 zł*/osocze bogatopłytkowe
Powiększanie punktu G od 1 599 zł*
Usunięcie błony dziewiczej (Hymenotomia) 1 500 zł
Odtworzenie błony dziewiczej (Hymenoplastyka) 2 800 zł
Plastyka łechtaczki (Clitoroplastyka) 2 800 zł
BULKAMID – wstrzyknięcie okołocewkowe 8 900 zł

* 𝐓𝐞𝐫𝐚𝐳 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐭𝐧𝐚 𝐭𝐞𝐫𝐚𝐩𝐢𝐚:
(Laserowe nietrzymanie moczu oraz BTL EMSELLA) 𝐰 𝐜𝐞𝐧𝐢𝐞 𝟐𝟐𝟗𝟗 𝐳ł 𝐳𝐚𝐦𝐢𝐚𝐬𝐭 𝟑𝟑𝟎𝟎 𝐳ł.

* koszt zabiegu uzależniony jest od rodzaju oraz ilości zużytego preparatu

ZADBAJ O KOMFORT INTYMNY
ODZYSKAJ PEWNOŚĆ SIEBIE

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /