Pakiety pielęgnacyjne

Zachowaj jędrność, młodość i nawilżenie skóry

Działaj na skórę ze zwielokrotnioną siłą. Skorzystaj z pakietów pielęgnacyjnych, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie.

Zapewnij skórze dogłębne oczyszczenie, intensywną regenerację, likwidację obrzęków oraz wyciszenie gry naczyniowej, a także poprawienie struktury, kolorytu i jędrności skóry czy spłycenie zmarszczek. 

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
telefonicznie lub przez Booksy

PODSTAWOWE OCZYSZCZANIE SKÓRY

To zabieg, który składa się z: peelingu enzymatycznego, peelingu kawitacyjnego, oczyszczania wodorowego oraz maski na wykończenie zabiegu dopasowanej do potrzeb skory.

Zabieg ma na celu pozbycie się martwego naskórka, oczyszczenie oraz odświeżenie cery. Skóra po zabiegu jest czysta, promienna oraz zregenerowana.

ROZSZERZONE OCZYSZCZANIE SKÓRY

To zabieg składający się z pięciu etapów: peelingu enzymatycznego, peeling kawitacyjnego, oczyszczania wodorowego, kwasu chemicznego dobranego do potrzeb skory oraz maski na wykończenie zabiegu.

Zabieg ma na celu pozbycie się martwych komórek naskórka, dogłębne oczyszczenie oraz odświeżenie skory, likwidacje zaskórników, redukcje zmian zapalnych oraz regulacje wydzielania sebum.

ZABIEG DOTLENIAJĄCY

Terapia składa się z kilku etapów: peelingu enzymatycznego, peelingu kawitacyjnego, oczyszczania wodorowego, infuzji tlenowej oraz maski na wykończenie zabiegu.

Celem zabiegu jest oczyszczenie oraz odświeżenie cery. Skóra po zabiegu jest odświeżona, zregenerowana, nawilżona oraz rozświetlona.

ZABIEG ROZŚWIETLACJĄCY

Zabieg dla skóry szarej, ziemistej, zmęczonej, porowatej, starzejącej się. Terapia składa się z kilku etapów: oczyszczanie twarzy pianką z witaminą C, peeling kawitacyjny C-peel (skoncentrowana witamina C + kwas ferulowy), serum z witaminą C, masaż twarzy połączony z nałożeniem maski z witaminą A i C.

ZABIEG NAWILŻAJĄCY

Zabieg dla skóry odwodnionej, suchej, narażonej na działanie promieni UV. Terapia składa się kilku etapów: oczyszczanie skóry, peeling kawitacyjny, kwas mlekowy, ampułka hialuronowa, infuzja tlenowa, maska hialuronowo-nawilżająca, krem hialuronowo-aloesowy.

ZABIEG KOLAGENOWY ANTI-AGING

Zabieg na twarz + szyję + dekolt dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia, zmarszczkami. Terapia składa się z: oczyszczanie skóry, peeling enzymatyczny, mazaż gorącą głowicą jadeitową, ampułka kolagenowa, maska kolagenowa w płacie, krem kolagenowy.

ZABIEG MATUJĄCY / SEBOREGULUJĄCY

Zabieg dla skóry tłustej, zanieczyszczonej, porowatej. Terapia składa się z kilku etapów: oczyszczanie skóry, peeling drożdżowy, oczyszczanie kwasowe, oczyszczanie manualne, maska na bazie glinki i siarki, ampułka nawilżająca, krem pozabiegowy.

GALERIA
ZDJĘĆ

KOSZT ZABIEGU

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
telefonicznie lub przez Booksy

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?