Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!
blank

Pakiety pielęgnacyjne

blank
Zachowaj jędrność, młodość i nawilżenie skóry

Działaj na skórę ze zwielokrotnioną siłą. Skorzystaj z pakietów pielęgnacyjnych, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Zapewnij skórze dogłębne oczyszczenie, intensywną regenerację, likwidację obrzęków oraz wyciszenie gry naczyniowej, a także poprawienie struktury, kolorytu i jędrności skóry czy spłycenie zmarszczek. Dzięki naszym pakietom pielęgnacyjnym możesz również zatrzymać proces nadmiernego wypadania włosów, zrewitalizować skórę głowy oraz pobudzić porost włosów.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

DOGŁĘBNE OCZYSZCZENIE
SKÓRY

blank

Dogłębne oczyszczenie dla skóry tłustej, trądzikowej lub zanieczyszczonej

To zabieg składający się z różnych czterech etapów: peelingu kawitacyjnego, oczyszczania wodorowego, darsonwalizacji i terapii niebieskim światłem led.

Umożliwia pozbycie się martwych komórek naskórka oraz zapewnia sterylizację skóry, co minimalizuje rozmnażanie się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie wyprysków. Oczyszcza pory z nadmiaru sebum, likwiduje zaskórniki oraz regeneruje skórę.

Czas trwania zabiegu: ok. 1,5h

INTENSYWNA REGENERACJA

blank

Intensywna regeneracja dla skóry dojrzałej z oznakami starzenia się

To zabieg, którego celem jest naturalna, kolagenowa przebudowa skóry, odżywienie i spowolnienie procesów starzenia.

Procedura zapewnia niezbędną energię do odnowy komórkowej, odżywienie i usuwanie martwego naskórka. Ciepło wytworzone w skórze podczas zabiegu zagęszcza kolagen, poprawia owal twarzy i spłyca zmarszczki.

Odnowa ta składa się z oczyszczania wodorowego, radiofrekwencji bipolarnej, infuzji tlenowej i terapii czerwonym światłem led.

Czas trwania zabiegu: ok. 2h

LIKWIDACJA OBRZĘKÓW

blank

Likwidacja obrzęków i wyciszenie gry naczyniowej

To kolejna propozycja zabiegu łączonego, dedykowanego skórom naczyniowym, poszarzałym i z obrzękami. Dzięki zastosowaniu metody ciepło-zimno podnosi aktywność komórek i poprawia krążenie, jednocześnie relaksuje zmęczone mięśnie, wycisza stany zapalne, radzi sobie z usuwaniem worków pod oczami.

W zabiegu wykorzystywany jest peeling kawitacyjny, radiofrekfencja bipolarna, infuzja tlenowa, ultradźwięki, zimny młotek i terapia żółtym światłem led.

Czas trwania zabiegu: ok. 2h

ZABIEG TLENOWY

blank

Zabieg tlenowy na skórę głowy i włosy

Ma za zadanie zatrzymać proces nadmiernego wypadania włosów, zrewitalizować skórę głowy, pobudzić porost włosów, ale także zredukować łojotok. Terapia wykorzystywana jest w przypadku łysienia plackowatego i androgenowego.

Zabieg składa się dwóch etapów: infuzji tlenowej oraz masażu skóry głowy szklanym grzebieniem wytwarzający dobroczynny ozon.

Czas trwania zabiegu: ok. 1h

Zaleca się serię 8 – 10 zabiegów raz w tygodniu.

MOC SKŁADNIKÓW
ODŻYWCZYCH

blank

Moc składników odżywczych dla dogłębnej regeneracji skóry 

Terapia składa się z kilku etapów, które pozwolą składnikom aktywnym działać jeszcze skuteczniej niż w przypadku pojedynczego zabiegu. W jej skład wchodzi peeling kawitacyjny, mezoterapia nanoigłowa oraz światłoterapia maską LED.

Mezoterapia nanoigłowa jest nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na podaniu preparatów witaminowych, nie powodując, jak w przypadku mezoterapii igłowej, kontrolowanego stanu zapalnego. Zabieg poprzedzony jest peelingiem kawitacyjnym, który ma za zadanie złuszczenie martwego naskórka i przygotowanie do wprowadzenia za pomocą mikronakłuwania składników odżywczych indywidualnie dobranych do potrzeb pacjenta. Zabieg kończony jest światłoterapią w postaci maski LED, która przyspieszy regenerację, zmniejszy drobne zmarszczki i ujednolici kolor skóry.

Czas trwania zabiegu: ok. 1h

INTENSYWNA
TERAPIA

blank

Intensywna terapia skóry

Dla spektakularnych efektów skorzystaj z terapii składającej się z oczyszczania wodorowego i zabiegu Dermapen 4.0 z indywidualnie dobraną do potrzeb skóry pacjenta ampułką i maską łagodzącą. Po tej terapii zauważysz dogłębne oczyszczenie cery, intensywną regenerację, a także poprawienie struktury, kolorytu i jędrności skóry.

Czas trwania zabiegu: 1,5h

KOSZT
ZABIEGÓW

blank
PAKIETY PIELĘGNACYJNE
Dogłębne oczyszczenie skóry 150 zł
Intensywna regeneracja 300 zł
Likwidacja obrzęków 350 zł
Zabieg tlenowy 80 zł
Moc składników odżywczych 300  zł
Intensywna terapia 550 zł

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /
blank