Pakiety pielęgnacyjne

Zachowaj jędrność, młodość i nawilżenie skóry

Działaj na skórę ze zwielokrotnioną siłą. Skorzystaj z pakietów pielęgnacyjnych, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Zapewnij skórze dogłębne oczyszczenie, intensywną regenerację, likwidację obrzęków oraz wyciszenie gry naczyniowej, a także poprawienie struktury, kolorytu i jędrności skóry czy spłycenie zmarszczek. Dzięki naszym pakietom pielęgnacyjnym możesz również zatrzymać proces nadmiernego wypadania włosów, zrewitalizować skórę głowy oraz pobudzić porost włosów.

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

PODSTAWOWE OCZYSZCZANIE SKÓRY

To zabieg, który składa się z: peelingu enzymatycznego, peelingu kawitacyjnego, oczyszczania wodorowego oraz maski na wykończenie zabiegu dopasowanej do potrzeb skory.

Zabieg ma na celu pozbycie się martwego naskórka, oczyszczenie oraz odświeżenie cery. Skóra po zabiegu jest czysta, promienna oraz zregenerowana.

ROZSZERZONE OCZYSZCZANIE SKÓRY

To zabieg składający się z pięciu etapów: peelingu enzymatycznego, peeling kawitacyjnego, oczyszczania wodorowego, kwasu chemicznego dobranego do potrzeb skory oraz maski na wykończenie zabiegu.

Zabieg ma na celu pozbycie się martwych komórek naskórka, dogłębne oczyszczenie oraz odświeżenie skory, likwidacje zaskórników, redukcje zmian zapalnych oraz regulacje wydzielania sebum.

ZABIEG DOTLENIAJĄCY

Terapia składa się z kilku etapów: peelingu enzymatycznego, peelingu kawitacyjnego, oczyszczania wodorowego, infuzji tlenowej oraz maski na wykończenie zabiegu.

Celem zabiegu jest oczyszczenie oraz odświeżenie cery. Skóra po zabiegu jest odświeżona, zregenerowana, nawilżona oraz rozświetlona.

GALERIA
ZDJĘĆ

KOSZT
ZABIEGÓW

NOWOŚĆ! PAKIETY PIELĘGNACYJNE
Podstawowe oczyszczenie skóry
(peeling enzymaryczny+ kawitacja + oczyszczanie wodorowe + maska)
Jeden zabieg: 250 zł
Pakiet trzech zabiegów: 690 zł
Rozszerzone oczyszczanie skóry
(peeling enzymaryczny + kawitacja + oczyszczanie wodorowe + kwas chemiczny + maska)
300 zł
Pakiet trzech zabiegów: 820 zł
Pielęgnacja dotleniająca
(peeling enzymaryczny + kawitacja + oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + maska)
270 zł
Pakiet trzech zabiegów: 690 zł

Sprawdź TUTAJ, jakie efekty uzyskasz, wybierając poszczególny pakiet pielęgnacyjny!

 

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry