/ CZAS ZABIEGU
30-60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

NICI
LIFTINGUJĄCE

Spektakularne uniesienie rysów twarzy, wzmocnienie i poprawa napięcia skóry.

Nici liftingujące to małoinwazyjna, nowoczesna i skuteczna metoda niwelowania oznak starzenia. Stanowią doskonałą alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów liftingujących. Jest to także świetna propozycja dla młodszych pacjentek, które chcą zmienić kształt łuków brwiowych, podkreślić kształt kości policzkowych albo poprawić wygląd piersi i pośladków.

Nici liftingujące tworzą naturalne „rusztowanie”, które unosi i podtrzymuje tkanki. Inicjują intensywny, wieloetapowy proces przebudowy skóry. Pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny. Skóra zagęszcza się, wzmacnia i napina. Odzyskuje także jędrność, elastyczność oraz młodszy wygląd.

 

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

 • Utrata napięcia i jędrności skóry
 • Zmarszczki, fałdy i bruzdy na twarzy, szyi i dekolcie
 • Utrata owalu twarzy
 • Opadające policzki tzw. chomiki
 • Worki pod oczami
 • Opadające kąciki ust i powieki
 • Asymetria brwi
 • Linie marionetki
 • Pomarszczone policzki
 • Pionowe i poprzeczne zmarszczki czoła
 • Podwójny podbródek
 • Utrata jędrności i kształtu piersi
 • Zwiotczała skóra ramion, brzucha, nóg i pośladków
 • Rozstępy
 • Zmiany zanikowe na grzbietach dłoni

WŁAŚCIWOŚCI
PRZEBIEG
EFEKTY

Nici Aptos

Zabieg z użyciem tych nici określany jest mianem liftingu bez skalpela, który daje natychmiastowe efekty! Nici przeznaczone są do zabiegów medycyny estetycznej i anti-aging. Rekomenduje się je jako małoinwazyjną procedurę odmładzającą. Nićmi lekarz specjalista jest w stanie unieść tkanki, zmienić ich kształt, a także poprawić jakość skóry pacjenta. Uzyskany efekt jest w 100% naturalny, a odmłodzenie wyraźnie widoczne.

Zastosowanie nici Aptos zalecane jest w szczególności osobom po 30. roku życia, którym zależy na odmłodzeniu swojej skóry przy jednoczesnym uniknięciu inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Co więcej, metoda ta polecana jest także młodszym pacjentom, których celem jest poprawa wyglądu kości policzkowych, zmienienie kształtu łuków brwiowych bądź też innych okolic ciała. Dzięki niciom możliwe jest wygładzenie skóry szyi i dekoltu, poprawa jędrności piersi, zlikwidowanie zwiotczenia i rozstępów na pośladkach, brzuchu czy udach.

W jaki sposób nici Aptos odmładzają?

Nici Aptos inicjują wytwarzanie kwasu hialuronowego, który występuje w każdym, szczególnie młodym organizmie, a który z wiekiem ulega wyczerpaniu. Dlaczego zależy nam na zwiększeniu jego ilości? Kwas hialuronowy posiada zdolność wiązania wody, dzięki czemu zwiększa się jej zawartość w skórze, a to wiąże się z poprawą nawilżenia. Efektem wyżej wymienionych procesów jest poprawa napięcia i jędrności skóry, a także wyraźne odmłodzenie skóry.

Jak przebiega zabieg nićmi Aptos?

Zabieg rozpoczyna się podaniem znieczulenia miejscowego przez lekarza igłą bądź strzykawką wzdłuż obszaru prowadzenia nici. Następnie nici implementowane są pod skórę pacjenta, poprzez punkty wkłucia za pomocą wysoce wyspecjalizowanej igły lub kaniuli. Zabieg trwa od 30 do 60 minut, w zależności od ilości zastosowanych metod. Praktycznie od razu po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych aktywności.

WŁAŚCIWOŚCI
PRZEBIEG
EFEKTY

First Lift Barb 4D

Barb 4D to nowa generacja nici liftingujących PDO. Ich wyjątkowość i siła tkwi w haczykowej budowie. Nici Barb 4D posiadają specjalnie opracowany, czterowymiarowy system mikroskopijnych haczyków. Haczyki te rozłożone są gęsto, dookoła nici w dwóch kierunkach. Po zaimplantowaniu pod skórę haczyki otwierają się, tworząc „rusztowanie” dla skóry. Nici Barb 4D są także grubsze od tradycyjnych nici PDO. Dzięki temu są w stanie utrzymać cięższe tkanki, zapewniając maksymalny efekt liftingu.

Nici Barb 4D pracują jak mięśnie napinające i podtrzymujące tkanki podskórne. Tuż po zabiegu widoczne jest wygładzenie zmarszczek i poprawa konturów twarzy, wynikające z mechanicznego oddziaływania wprowadzonej nici. Po około 14 dniach rozpoczyna się neokolageneza, czyli proces stymulacji produkcji nowego kolagenu. Stymulowane są także fibroblasty do syntezy elastyny. Wszystko to prowadzi do stopniowej poprawy struktury, gęstości, elastyczności i napięcia skóry. Efekt liftingu utrzymuje się do dwóch lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Nici Barb 4D długotrwale spowalniają procesy starzenia się i przeciwdziałają opadaniu skóry.

First Lift Barb 4D to bezpieczna i skuteczna, alternatywa dla osób, które nie chcą korzystać z tradycyjnego liftingu chirurgicznego. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, bez użycia skalpela. Nici aplikowane są za pomocą cienkiej igło-kaniuli lub kaniuli z trokarem w tkankę podskórną. Po zabiegu mogą wystąpić miejscowe obrzęki i niewielkie zasinienie. Pacjent może odczuwać także lekki ból, tkliwość, ucisk w miejscu w miejscu implantacji nici. Są to jednak przemijające skutki zabiegu, które ustępują po kilku dniach i można je z łatwością ukryć pod makijażem.

WŁAŚCIWOŚCI
PRZEBIEG
EFEKTY

NewU

To doskonała propozycja dla osób chcących zmienić kształt łuków brwiowych, podkreślić kształt kości policzkowych, poprawić owal twarzy lub zmienić wygląd piersi i pośladków. Zabieg przy użyci nici liftingujących NewU to świetne uzupełnienie innych terapii odmładzających, dający widoczne efekty już bezpośrednio po zabiegu. W krótkim czasie zaobserwujesz spłycenie zmarszczek i poprawę owalu oraz ogólnej kondycji skóry.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się konsultacją z lekarzem specjalistą, który wyklucza wszelkie przeciwwskazania do jego wykonania. Sama procedura trwa zazwyczaj od 30 do 60 minut i jest praktycznie bezbolesna. Na życzenie Pacjenta może być jednak zastosowane znieczulenie miejscowe. Następnie określane są punkty wprowadzenia igieł i linie wprowadzania nici pod skórą. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa do kilku dni, podczas których widoczne drobne zaczerwienienia znikają.

PRZED
PO

KOSZT
ZABIEGU

First lift Barb 4D – haczyki 500 zł / 1 nić
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?