Zmiany naczyniowe

Wygląd zmian naczyniowych, zwłaszcza występujących w obrębie twarzy, stanowi istotny problem estetyczny. Laser Alma Harmony Pro Nd: YAG pomoże Ci  pozbyć się popękanych naczynek, trądziku różowatego, teleangiektazji, rumienia oraz innych zmian naczyniowych.

Zabiegi na zmiany naczyniowe Katowice, Warszawa

Zmiany naczyniowe. Powiedz im: NIE!
Zmiany naczyniowe mogą przybierać różną postać – pajączków naczyniowych (teleangiektazji), naczyniaków, trądziku różowatego czy tzw. punktów rubinowych. Obecność zmian naczyniowych może sugerować chorobę układu krążenia, dlatego nie wolno ich bagatelizować. Poza tym dla wielu kobiet stanowią one również problem natury estetycznej. Na szczęście jest na to skuteczne rozwiązanie.

Usuwanie zmian naczyniowych w Say WOW!
Dla nowoczesnej medycyny estetycznej zmiany naczyniowe nie stanowią już wyzwania. Gabinety wyposażone są w różnego typu urządzenia pozwalające skutecznie się ich pozbyć. Do zamykania naczynek i podskórnych wylewów z powodzeniem wykorzystuje się laser Alma Harmony Pro Nd: YAG. Jest to laser neodymow-yagowy o długości fali 1064 nm i długim impulsie. Fala o tej długości wnikają w głąb tkanki oraz zapewniają wysoką absorpcją chromoforu w postaci hemoglobiny. Po ustawieniu właściwych parametrów i mocy lasera, skórę oczyszcza się, a następnie pokrywa cienką warstwą żelu. W kolejnym kroku do skóry przykłada się głowicę lasera. Wytworzona temperatura sprawia, że komórki z nadmiarem hemoglobiny rozpadają się, a ich miejsce zajmują nowe.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?