Cellulit

Cellulit to powszechny problem estetyczny kobiet. Dotyczy on zarówno młodych i szczupłych dziewczyn, jak również dojrzałych kobiet i osób z nadwagą. Cellulit jest trudny do wyeliminowania. Jednak dzięki zabiegom tj. Endermologia LPG, kolagen Nithya, fala uderzeniowa BTL czy mezoterapia igłowa skutecznie pozbędziesz się uporczywej „skórki pomarańczowej” oraz wygładzisz i ujędrnisz skórę.

Zabiegi na cellulit Katowice

Jak zlikwidować cellulit?
Cellulit to powszechna przypadłość kobiet w każdym wieku. Skórka pomarańczowa pojawia się najczęściej na udach, biodrach, pośladkach, brzuchu oraz ramionach. Zastanawiasz się jak pozbyć się cellulitu? Chcesz zlikwidować skórkę pomarańczową i cieszyć się jędrnym ciałem? Interesuje Cię redukcja cellulitu przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów? Klinika medycyny estetycznej i modelowania ciała w Katowicach pomoże Ci pozbyć się uciążliwego problemu. Nasi specjaliści przeprowadzą zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się cellulitu i zyskasz gładkie ciało.

Zabiegi na cellulit w klinice Say WOW!
Redukcja cellulitu nie jest łatwym zadaniem, jednak zabiegi wykonywane w klinice Say WOW! sprawią, że bez kompleksów odsłonisz nogi. Endermologia to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Endermologia w sposób naturalny zwalcza skórkę pomarańczową, wygładza ciało i modeluje sylwetkę. Metoda ta przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, usuwa toksyny oraz ogranicza zatrzymywanie wody w organizmie. Inną, skuteczną metodą redukcji cellulitu, stosowaną w Say WOW! jest lipoliza iniekcyjna. Efektem lipolizy iniekcyjnej jest likwidacja tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu. Pierwsze rezultaty widoczne są już po jednym zabiegu, jednak spektakularny i trwały efekt uzyskujemy dopiero po serii 2-3 zabiegów. Likwidacja cellulitu i poprawa struktury skóry możliwa jest także dzięki mezoterapii igłowej. Mezoterapia igłowa polega na ostrzykiwaniu skóry preparatami przyspieszającymi rozpad komórek tłuszczowych.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?