/ CZAS ZABIEGU
30-60 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
3-4

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
brak

WAMPIRZY LIFTING

Naturalna biostymulacja komórek skóry w walce z oznakami starzenia.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym tzw. wampirzy lifting to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających. Wszystko to za sprawą płytek krwi i czynników wzrostu zawartych w osoczu, które przyspieszają odnowę biologiczną tkanek oraz stymulują komórki macierzyste i fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenowych. Korzystnie wpływają też na jakość połączeń międzykomórkowych i poprawę mikrokrążenia w tkankach. Osocze bogatopłytkowe regeneruje, odmładza i opóźnia procesy starzenia się skóry.

Zabieg polecany jest szczególnie osobom ze skłonnościami do alergii. Źródłem osocza bogatopłytkowego jest krew pacjenta. Nie ma zatem ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy reakcji immunologicznej na aplikowany koncentrat bogatopłytkowy.

 

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

  • Zmarszczki i bruzdy
  • Sucha, wiotka skóra
  • Szara, zmęczona, pozbawiona blasku skóra
  • Utrata gęstości i elastyczności skóry
  • Wiotkość skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk
  • Blizny pourazowe i potrądzikowe, rozstępy
  • Podrażnienia i rany po zabiegach

 

PRZEBIEG
ZABIEGU

Zabieg rozpoczyna się od pobrania niewielkiej ilości krwi pacjenta. Następnie krew tę umieszcza się w specjalnych probówkach i poddaje odwirowaniu. W trakcie procesu wirowania uzyskiwany jest koncentrat płytek krwi i czynników wzrostu.

Następnie uzyskany preparat bogatopłytkowy podawany jest do skóry w formie mezoterapii igłowej. W ciągu kolejnych dni dochodzi do stopniowej aktywacji płytek krwi i uwolnienia czynników wzrostu.

Cała procedura zabiegowa odbywa w ciągu jednego dnia.

EFEKTY
ZABIEGU

Czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym aktywują proces odnowy komórek naskórka i skóry właściwej. Stymulują także syntezę kolagenu i elastyny. Uruchomione procesy naprawcze przeciwdziałają starzeniu się skóry i redukują jej niedoskonałości.

Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej nawilżona. Wyraźnie poprawia się także jej koloryt i struktura. Po serii zabiegów zwiększa się gęstość, sprężystość i jędrność skóry. Poprawia się wal twarzy, zmarszczki oraz blizny ulegają spłyceniu.

Najlepsze efekty daje seria 3-4 zabiegów wykonanych w odstępie 3-4 tygodni.

 

KOSZT
ZABIEGU

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?