Zmarszczki i bruzdy

Zmarszczki pojawiają się wraz z wiekiem. Jednak nie tylko upływający czas sprzyja ich powstawaniu. Wpływ na to mają także geny, promieniowanie słoneczne, dieta, codzienna pielęgnacja, silna mimika twarzy. Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej są w stanie nie tylko opóźnić procesy starzenia się skóry, ale i sprawić, że będzie ona wyglądała młodziej. Dermapen 4.0, wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, Angel System HD-PRP, mezolifting, , laserowy lifting twarzy Clear Lift, nici liftingujące, termolifting NIR, laser frakcyjny czy mezoterapia igłowa to zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się zmarszczek i niedoskonałości skóry

Zabiegi na zmarszczki i bruzdy Katowice, Warszawa

Skuteczne wygładzanie zmarszczek i bruzd w klinice Say WOW!
Czy tego chcemy czy nie, zmarszczki i bruzdy dopadną każdego z nas. Ich powstawanie jest bowiem naturalnym procesem starzenia się organizmu, wynikającym z upływu czasu. Z wiekiem włókna kolagenowe słabną, a skóra staje się bardziej wiotka i podatna na działanie grawitacji. Czy to oznacza, że jesteśmy skazani na zmarszczki na czole, kurze łapki i lwią bruzdę? Nie! Medycyna estetyczna doskonale wie, jak przeciwdziałać starzeniu się skóry. A już na pewno wiedzą to eksperci kliniki medycyny estetycznej i modelowania ciała Say WOW!

Jak w Say WOW! usuwamy zmarszczki i bruzdy?
Wszystkim paniom marzącym o pięknej, gładkiej skórze, bez zmarszczek i bruzd mamy do zaproponowania całą gamę zabiegów. Na pierwsze zmarszczki, skórę pozbawioną blasku i jędrności z powodzeniem stosujemy NUCLEOFILL, czyli lifting na poziomie komórkowym. Ten bez wątpienia innowacyjny zabieg mobilizuje skórę do odbudowy i wyraźnie ją odmładza. Działa dwukierunkowo: zagęszcza i unosi skórę poprzez wytworzenie kolagenu typu I i elastyny oraz usuwa wolne rodniki i ułatwia zawiązanie wody w skórze. Efekt? Skóra odzyskuje właściwy koloryt, a zmarszczki zauważalnie się spłycają. Innym skutecznym sposobem przeciwdziałania wiotczeniu skóry i tworzeniu się zmarszczek jest Profhilo. Stworzony na bazie kwasu hialuronowego, naturalnie występującego w organizmie, na długo odmładza, uelastycznia i nawilża naszą skórę. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 18 miesięcy! Oznaki upływającego czasu można także skutecznie wyeliminować zabiegiem Clear Lift, czyli liftingiem laserowym stworzonym do korekty zmarszczek i niedoskonałości delikatnych okolic oczu, ust, szyi czy dekoltu. Laser poprzez wykonywanie kontrolowanych mikrouszkodzeń skóry, stymuluje jej naturalne procesy regeneracyjne, przez co staje się wyraźnie odmłodzona i ujędrniona. Efekty uzyskiwane za pomocą liftingu laserowego są porównywalne z liftingiem tradycyjnym, tyle że wszystko odbywa się w sposób dużo mniej inwazyjny, bo bez użycia skalpela.

Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?