Masz pytanie? Zadzwoń!     32 506 53 00 Facebook Say WOW! Instagram Say WOW!

/ CZAS ZABIEGU
ok. 20 min.

/ REKONWALESCENCJA
brak

/ LICZBA ZABIEGÓW
1

/ WYKONUJE
lekarz

/ ZNIECZULENIE
miejscowe

BOTOKS

Skuteczna broń przeciw zmarszczkom mimicznym i nadpotliwości.

Botoks, czyli toksyna botulinowa typu A, to białko hamujące przesyłanie impulsów w połączeniach nerwowo-mięśniowych. W medycynie estetycznej stosowany jest do wygładzania zmarszczek mimicznych, modelowania twarzy i leczenia nadpotliwości.

Zabieg powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza. Odpowiednio dobrana dawka i prawidłowo przeprowadzony zabieg sprawi, że twarz będzie wyglądała naturalnie, bez efektu maski

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /

WSKAZANIA
DO ZABIEGU

  • zmarszczki poprzeczne czoła
  • lwie zmarszczki
  • kurze łapki
  • zmarszczki palacza
  • zmarszczki na szyi i dekolcie
  • opadające powieki i kąciki ust
  • nadmierna potliwość dłoni, pach, stóp

PRZEBIEG
ZABIEGU

Skóra zostaje dokładnie oczyszczona i przygotowana do zabiegu. Następnie lekarz za pomocą cienkiej igły wprowadza śródskórnie botox. Ilość oraz miejsca wkłuć zależą od okolicy poddawanej zabiegowi, stanu wyjściowego oraz oczekiwanego rezultatu.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry, które ustępuje samoistnie w przeciągu godziny. Przez kilka godzin po zabiegu nie należy kłaść się ani schylać.

EFEKT
ZABIEGU

Toksyna botulinowa powoduje relaksację mięśni mimicznych, dzięki czemu rysy twarzy stają się łagodniejsze. Następuje efekt natychmiastowego odmłodzenia, zmarszczki zostają wygładzone, a skóra wygląda na wypoczętą.

U osób z nadpotliwością botox oddziałuje na gruczoły potowe w wyniku czego następuje znaczne ograniczenie wydzielania potu.

Efekt działania botoxu pojawia się po około 7 dniach i utrzymuje przez ok. 4-6 miesięcy. Po tym czasie mimika wraca do stanu przed zabiegiem. Wówczas zabieg należy powtórzyć.

PRZED
PO

KOSZT
ZABIEGU

Zmarszczki poprzeczne czoła 550 zł
Lwie zmarszczki 550 zł
Kurze łapki 550 zł
Relaksacja całej twarzy 1 500 zł
Leczenie nadpotliwości (pachy, dłonie, stopy) 1 800 zł / 1 okolica

WYBIERZ ZABIEG
I ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY

/ 32 506 53 00 / / UMÓW SIĘ /