CZAS NA ZABIEGI LASEROWE!

Jesień to doskonała pora na zabiegi laserowe. Gdy słońce nie świeci już tak intensywnie, a temperatury spadają – przychodzi czas na regenerację cery, redukcję zmarszczek, usunięcie przebarwień i likwidację niedoskonałości. Jakie terapie polecają nasi specjaliści na tę porę roku?  Laseroterapia czas start – dowiedz się więcej!

Zabiegi z użyciem laserów kosmetycznych polegają na kontrolowanym uszkodzeniu komórek skóry celem pobudzenia w nich procesów naprawczych i regeneracyjnych. Dlatego też laseroterapia jest skuteczną metodą w walce ze zmarszczkami, przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi czy zmianami skórnymi. Say WOW! Medycyna Estetyczna dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami Splendor X i Alma Harmony PRO, gwarantującymi bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów. Przed laseroterapią warto pamiętać, że gojenie się skóry może potrwać kilka dni, oraz że o wykonaniu zabiegu decyduje specjalista na wcześniejszej konsultacji.

Przebarwienia, znamiona, blizny

Pamiątką po wakacjach nierzadko są przebarwienia słoneczne. Ciemniejsze plamy na skórze są zazwyczaj mało estetyczne, często postarzają i przede wszystkim są trudne do usunięcia. Laseroterapia jest najskuteczniejszą obecnie metodą walki z przebarwieniami. Dzięki zastosowaniu lasera najnowszej generacji Alma Harmony Pro Dye-VL, które emituje fale pulsacyjne o długości 500-600 nm oraz wykorzystuje siłę trzech filtrów.

Dzięki skoncentrowanemu strumieniowi światła i wysokiej energii impulsu, zabieg doskonale radzi sobie z różnego rodzaju przebarwieniami, plamami starczymi, piegami, ostudą, plamami café au lait, a także jest całkowicie bezpieczny.

Natomiast laser frakcyjny Alma Harmony Pro iPixel jest skuteczną metodą usuwania blizn po trądziku. Alma Harmony iPixel to technologia ablacyjna. Jej działanie polega na precyzyjnych mikronakłuciach, tzw. pixelach, które prowadzą do głębokiego złuszczenia górnej warstwy naskórka, co wspomaga procesy odnowy, odbudowy i regeneracji skóry. W efekcie wszelkie nierówności skóry oraz blizny stają się płytsze, a nawet zupełnie niewidoczne.

Zamykanie naczynek

Zanim nadejdą mrozy, warto pomyśleć o rozszerzonych naczynkach, których objawy mogą nasilać się właśnie zimą. Nieestetyczne pajączki usunąć można za pomocą laseroterapii.

W Say WOW! proponujemy zabieg z użyciem najnowszej generacji lasera Alma Harmony Pro Nd: YAG. Ten laser neodymow-yagowy o długości fali 1064 nm i długim impulsie charakteryzuje się głęboką penetracją w tkance i wysoką absorpcją hemoglobiny. Dzięki tej technologii zamyka zmiany naczyniowe oraz leczy zrosty i wylewy podskórne.

W terapii popękanych naczynek czy żylaków skuteczne jest również działanie lasera SplendorX. Jest to pierwszy i jedyny laser na świecie wykorzystujący technologię Blend X™, wyjątkowy system o niespotykanej w innych urządzeniach mocy, szybkości i unikalnym zasięgu światła.

Lifting i odmładzanie

Działanie lasera wykorzystywane jest również w kuracjach liftingującyh i odmładzających. Kontrolowane mikrouszkodzenia, powstałe w wyniku działania lasera, stymulują procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry. Efektem zabiegu będzie napięcie skóry, wygładzenie zmarszczek i redukcja niedoskonałości. W Say WOW! polecamy bogaty pakiet zabiegów laserowych, dostosowanych do potrzeb każdej skóry.

Dla wrażliwej skóry okolic oczu, ust oraz szyi i dekoltu stworzony został zabieg Alma Harmony Clear Lift. Zabieg ten polecany jest do korekty zmarszczek i dla poprawy konturu twarzy, a efekty porównywalne są do tradycyjnego liftingu z użyciem skalpela. Dzięki głębokiej przebudowie, skóra po zabiegu będzie zregenerowana, ujędrniona i odmłodzona.

Termolifting NIR natomiast to nieinwazyjny zabieg odmładzania twarzy, szyi i dekoltu. Alma Harmony PRO NIR wykorzystuje technologię światła podczerwonego, która stymuluje komórki do produkcji nowych wiązań kolagenu i elastyny. To właśnie te substancje wpływają na zagęszczenie, napięcie oraz elastyczność skóry. Termolifting NIR jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny, a efektem kuracji jest młodszy wygląd i wyraźne wygładzenie zmarszczek.

Doskonałym rozwiązaniem dla Pacjentów oczekujących błyskawicznych efektów będzie wybór Alma Harmony PRO iPixel. Jest to laser frakcyjny ablacyjny o długości fali 2940 nm, który wykorzystuje innowacyjną technologię kilkudziesięciu mikrowiązek o kontrolowanej głębokości penetracji. Matryca iPixel uszkadza tylko wybrane obszary naskórka i skóry właściwej, pozostawiając okoliczne tkanki w stanie nienaruszonym, co sprzyja szybkiemu gojeniu się i odnowie skóry po zabiegu. W efekcie wyraźnie poprawia się kondycja skóry: zauważalne jest zwiększenie gęstości i napięcia, wyrównanie kolorytu, redukcja zmarszczek, bruzd i nierówności.

 

Chcesz wybrać zabieg laserowy dostosowany do twoich potrzeb? Umów się na konsultację ze specjalistami SayWOW! Medycyna Estetyczna.

Zadzwoń: 32 506 53 00
Napisz: info@saywowclinic.pl

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIE

OSTATNIE POSTY

ARCHIWUM

TAGI

Umów się na wizytę
Strzałka w górę - przewiń stronę w górę Przewiń do góry

Gdzie chcesz się umówić?